Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

EKSKLUZIVNA PONUDA – Prostrana porodična kuća vrhunskog kvaliteta

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više

170.000€ (607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 55 m², 45 ari, Obrenovac, Skela – 60 000 € (NAMEŠTENA)

Skela, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Skeli, opština Obrenovac, površine 55 m2 sa pomoćnim objektom od 26m², na građevinskom placu od 45,16 ari. • Struktura: Kuća... više

60.000€ (1 090 €/m²)

  • 55m²
  • .sprat

- obrenovac sf 2684

Krtinska, Obrenovac, Beograd

U selu Krtinska , 6 km od centra Obrenovca prodaju sr dve kuce(89+93m) neuknjizene i pomoćni objekat (56m) uknjižen.na 28ari placa.trofazna... više

70.000€ (466 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 160200€

Klisa, Novi Sad

LOKACIJA ZA GRADNJU,pogodna za investitore.SLANA BARA ,uknjižena kuća. CENA sa agencijom 160200e Agencijska oznaka nekretnine 3091525, Novi... više

160.200€ (1 020 €/m²)

  • 157m²

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

Prodaje se renovirana kuća u Stanišiću od 102m2 na parceli od 1046m2. U kući je promenjena elektro i vodovodna instalacija, prozori su novi... više

29.000€ (284 €/m²)

  • 102m²
  • .sprat

Četvoroiposobna kuća VETERNIK, 360500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089776- Uknjižena kuća, svi papiri su uredni i MOŽE NA KREDIT. Kuća je novije gradnje, kvalitetno izgradjena - sendvič zid... više

360.500€ (1 514 €/m²)

  • 238m²

Prizemna vikendica sa velikim placem

Kovačevac, Okolina, Jagodina

Prizemna vikendica sa prelepim dvorištem.Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom , kupatila i ostave.Na samom placu se nalazi dosta voćki i to:... više

55.000€ (846 €/m²)

  • 65m²
  • /1 spratova

Kuća, Brzi Brod

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u naselju Brzi Brod u neposrednoj blizini marketa, autobuskuh stajališta, škole... Kuća se sastoji od... više

120.000€ (521 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Kuća, Brzi Brod 323 m2, Devizno naselje

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i... više

250.000€ (773 €/m²)

  • 323m²
  • Prizemlje

ODLIČNA PRILIKA, KUĆA U BAČU!

Bač

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Rtanj - Bačevica 32kvm+47kvm+18kvm + 505,12ari

Bačevica, Bačevica, Boljevac

Prodaje se porodična kuća od 32m2, VPR + 47m2 štala sa senikom (u osnovi 100m2) + 18m2 pomočni objekat, i još dva neuknjižena objekta, na parceli... više

45.000€ (463 €/m²)

  • 97m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VOZDOVAC MEDAKOVIC I 92m2 , 257000e

Medakovic I, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Medakovic I, Mokroluska, 3.0 kuca od 92 m2, bez terase, na placu od 6.2 ara, PR, ta, bez lifta, ktv,... više

257.000€ (2 793 €/m²)

  • 92m²

DVORIŠNA KUĆA! SOMBOR!

Mlake, Sombor

SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste... više

40.000€ (512 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska, 170m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska vertikala kuće, 7.0, 170m2, dve terase, PR+2, EG, interfon, podrum U ponudi za prodaju vertikala... više

600.000€ (3 529 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vikend kuća u Velikom Drenovcu

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Prodaje se kuća u vikend naselju u Veliki Drenovac. Kuća se nalazi na parceli koja je 892m2. Dvorište je organizovano u više kaskada pošto je... više

80.000€ (851 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Šumarice, Kragujevac - ozakonjena kuća 292 m2 i pomoćni objekat 42 m2, na pl

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Vredno pažnje. Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. Ozakonjena je kao i pomoćni objekat, urađena... više

175.000€ (599 €/m²)

  • 292m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća u Brzeću – Blizu Gondole, S Potencijalom za 3 Apartmana!

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Ova prostrana kuća površine 120m², raspoređena na tri etaže, pruža brojne mogućnosti za investiciju za prilagođavanje vašim potrebama. Kuća... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 120m²
  • 2.sprat

Fruška Gora, Fruška gora, Iriški Venac, 5.0, 240m2, 430000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 131598, 43a, spratna, uknjizen. IRISKI VENAC 240 m2 KUCA NA SPRAT + APARTMAN NA PLACU 43 a, POD SUMOM, sa blagim nagibom. Plac... više

430.000€ (1 791 €/m²)

  • 240m²