Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Kuća na Mokroj Gori

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju stara kuća na Mokroj Gori od 75 m2 na 18 ari placa. Kuća se nalazi na prelepoj lokaciji pored asfaltnog puta i ima prelep pogled... više

82.000€ (1 093 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Futog Novi Sad Kuća 82m2 na placu 469m2, investicioni plac, uknjiženo

Futog, Novi Sad

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom... više

52.000€ (110 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Kuca, Pantelej 450m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi... više

397.000€ (882 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Kuća i pomoćni objekat - Kragujevac, naselje Korićani, plac površine 2038 m

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, koja se nalazi na magistralnom putu Kragujevac - Kraljevo. Kuća je novije gradnje, urađena je... više

350.000€ (3 608 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Vikend kuća u Konjuši

Konjuša, Knić, Knić

Na prodaju vikend kuća površine 80 m2, na 33 ari placa ispod planine Tipac po ceni od 38. 000 eura. Nalazi se u selu Konjuša,opština Knić,... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Sumarice -kuca 300 m2 8ari placa!

Sumarice, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se,u Sumaricama,pored asfalta, dvospratna kuca 300 m2 plus 43 m2 pomoćnih prostorija 8 ari placa,grejanje gas, funkcionalna i projektovana... više

175.000€ (583 €/m²)

  • 300m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju dve kuce u Slatini-Sopot

Sopot, Beograd

Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više

230.000€ (621 €/m²)

  • 370m²

+GROCKA VN 3673

Vrčin, Grocka, Beograd

Prodaje se vikend-kuća nadomak Beograda, u Vrčinu, opština Grocka, na građevinskom zemljištu površine 12,46 ari, van granica građevinskog područja.... više

199.000€ (1 877 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Odlična kuća na mirnoj lokaciji

Palilule, Kragujevac, Kragujevac

Kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji, na uglu dve ulice. Nalazi se u blizi TC Big Fashion. Plac je veliki, površine preko 6 ari, pravilnog oblika.... više

275.000€ (1 718 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

PROSTRANA KUĆA SA VELIKIM PLACEM U MLAKAMA – ŠIRI CENTAR!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana kuća od 159m² na placu od 9,1a u mirnom naselju Mlake, širi centar grada. Nekretnina se sastoji od 3 komforne sobe,... više

144.200€ (906 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 180000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091173 - CENA je 180 000e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižena petosobna kuća na Klisi. Kuća se sastoji iz tri stana... više

180.000€ (1 104 €/m²)

  • 163m²

Na prodaju luksuzna kuća Dedinje – uknjižena, 4 spavaće sobe, dvorište i

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzna kuća u nizu na Dedinju, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Ova impozantna i potpuno uknjižena... više

750.000€ (3 750 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Renovirana kuća na top lokaciji idealna i za poslovni prostor

Pivara, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – RENOVIRANA KUĆA NA TOP LOKACIJI Na prodaju kvalitetno renovirana,prizemna kuća na izuzetno traženoj lokaciji – između centra... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • 1.sprat

Nezavršena kuća

Levač, Jagodina

Kuća Po+Pr+Sp1 više

155.000€ (645 €/m²)

  • 240m²
  • /3 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 3.0, 100m2, 480000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 122237, 3.36a, prizemna, uknjizen. Retka prilika na Adamovicevom naselju – trosobna odrzavana prizemna kuca sa dvoristem. Kuca... više

480.000€ (4 800 €/m²)

  • 100m²

Velika kuća 200m² na mirnoj lokaciji – idealna za veću porodicu

Silos, Ćuprija

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Seoska kuca u Voljavcu

Voljavče, Okolina, Jagodina

Dve kuce u dvoristu od kojih je jedna useljiva a druga ozidana tako da mozete zavrsavati objekat po svojoj zelji. više

77.000€ (1 262 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje/1 spratova