Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Prodaja kuće Beograd (Meljak–Šiljakovac) 166m², plac 21 ar, uknjiženo, od

Baćevac, Barajevo, Beograd

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna... više

162.000€ (848 €/m²)

  • 191m²
  • .sprat

- sopot sf 2612

Kosmaj, Sopot, Beograd

Prodaje se uknjižena kuća na Kosmaju,selo Stojnik 71m2, sa pomoćnim objektom 47m2, na placu 15,7a. Kuća i pomoćni objekat su u stanju nekorišćenja... više

50.000€ (434 €/m²)

  • 115m²
  • .sprat

Prolom banja, kuća 200 m2, plac 28.13 ari

Prolom Banja, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i... više

75.000€ (375 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća od 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju kuća 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa. Kuća je starije gradnje, održavana, odrađena spoljna i unutrašnja izolacija. Unutrašnjost... više

257.750€ (3 068 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća RAKOVAC, 123600€

Rakovac, Novi Sad

Agencijska oznaka 3060878 - Uknjižena novija kuća u Rakovcu.Dole velika dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom + kupatilo na spratu 2 sobe + kupatilo... više

123.600€ (908 €/m²)

  • 136m²

Zemun, Ugrinovci, 34 nova, 4.0, 100m2, 112000EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 131721, 6a, prizemna. Nova kuca na 6 ari placa. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlaskom... više

112.000€ (1 120 €/m²)

  • 100m²

Dvosobna kuća SREMSKA MITROVICA, 62000€

Salas Nocajski, Sremska Mitrovica

Vikendica i na kome je posađeno drvo PALOVNIJE . Agencijska oznaka 3046507. Plac se nalazi u blizini Sremske Mitrovice . Na placu je zasađeno... više

62.000€ (1 033 €/m²)

  • 60m²

Kuća u nizu, Trošarina, 292 m2, 1,33 ari placa

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska... više

200.000€ (684 €/m²)

  • 292m²
  • 3/3 spratova

Kuća u Ćupriji na odličnoj lokaciji - prodaja

Centar, Ćuprija

Kuća površine 250m2 na placu od 6.63a i pomoćnim objektom na odličnoj lokaciji u Ćupriji. Prizemlje i sprat čine kuću. Prizemlje se sastoji... više

100.000€ (400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Kuća, poslovni prostor, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju odlična kuća, bez ulaganja u centru Prokuplja. Površina kuće je 286m2 i po strukturi je P+ I + PK. Stambeni objekat je projektovan... više

310.000€ (1 083 €/m²)

  • 286m²
  • Prizemlje/2 spratova

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 240000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3091380 -CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odlična, komforna dvojna kuća u blizini policijske škole u Sremskoj... više

240.000€ (1 043 €/m²)

  • 230m²

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata Lepo uređena. Predat zahtev za ozakonjenje. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

44.000€ (423 €/m²)

  • 104m²
  • .sprat

Kuća 30m2, 14 ari, Vrbovno, opština Lazarevac - 35000€

Vrbovno, Lazarevac, Beograd

Na prodaju stambena kuca u Vrbovnu , opstina Lazarevac , korisne površine 30m2 na placu od 13,97 ari. – Nekretnina u svom prizemnom delu sadrži... više

35.000€ (1 166 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Kuća na selu, Priboj,100 m2, plac 387m2

Priboj, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2,... više

16.000€ (160 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Tri objekta na placu od 10, 65 ari

Novo Selo, Paraćin

U ponudi spratna kuća građevinske površine 200m2+ porodična stambena zgrada 72, pomoćna zgrada 72m2 više

90.000€ (316 €/m²)

  • 284m²
  • .sprat

Odlična kuća u mirnom delu grada

Lipar, Jagodina

Objekat može da se pretvoti i u poslovni prostor. više

110.000€ (458 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

Kuća 90 m2 sa pomoćnim obektima i sa okućnicom 10 ari

Beloljin, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, na placu od 835m2 u selu Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u selu Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća... više

15.000€ (166 €/m²)

  • 90m²
  • 1/1 spratova

Sokobanja – Šarbanovac 62kvm ID#21748

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se stara kuća od čerpića od 62m2 sa pomoćnim objektom koji je srušen na parceli u građevinskom području površine 1015m2 i sa parcelom... više

12.000€ (193 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje