Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Sokobanja, Šarbanovac dve kuće 71kvm +1,2a ID#21964

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2 ispod asfaltnog... više

12.000€ (169 €/m²)

  • 71m²
  • Prizemlje

Sokobanja, Šarbanovac - 55kvm + 41kvm +10,39ari

Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara... više

22.000€ (229 €/m²)

  • 96m²

Kuća u izgradnji

Končarevo, Okolina, Jagodina

Kuća u izgradnji, deo sprata je sređen, nema struju, nema vodu. više

43.000€ (518 €/m²)

  • 83m²
  • /2 spratova

Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije, 102m2

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije na 5 minuta od centra grada. Kuća je prizemna i poseduje dva nezavisna ulaza sa po dva dvosobna... više

123.720€ (1 212 €/m²)

  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća - 4 stambene jedinice

Centar, Jagodina

Legalizovana komforna kuća u centru grada. Ima 4 zasebna stambena dela. U okviru kuće i lokal. Moze zamena za stan u Jagodini i doplatu. 065/8222-442... više

135.000€ (613 €/m²)

  • 220m²
  • /1 spratova

KUĆA! GOGE

Goge, Sombor

KUĆA! U Gogama se prodaje kuća veličine 73m2 na placu od 400m2. Sastoji se od hodnika, 2 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i toaleta. Iziskuje... više

45.000€ (616 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

CENA DOGOVOR odlična kuća sa placem 4, 3 ara ID#5336

Rušanj, Čukarica, Beograd

Kvalitetno sazidana ,komforna porodična kuća sa tri etaže (Pr+1+Pk) na placu površine 4,3 ara.Nekretnina na opstini Ćukarica u Rusnju na parceli... više

180.000€ (750 €/m²)

  • 240m²

Zvezdara, Denkova bašta, Paje Jovanovića, Kuća, 130m2, 255000 EUR

Denkova Bašta, Beograd

Prodaje se kuća sa tri zasebne celine, u suterenu je garsonjera od 15m2 sa toaleton, na visokom prizemlju se nalazi jednoiposobni stan od 30m2... više

255.000€ (1 961 €/m²)

  • 130m²

Prodaja kuća Petrovaradin Novi Sad – Porodična kuća 105m2, dve etaže, gar

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju porodična kuća u Petrovaradinu, potez Širine, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealnoj za porodičan život van gradske gužve,... više

211.150€ (2 010 €/m²)

  • 105m²
  • .sprat

Dve kuće na placu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Ukrovljena kuća

Gloždak, Paraćin

više

40.000€ (238 €/m²)

  • 168m²
  • .sprat

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova

Čerević, Opština Beočin - Etno kompleks ID#3000112

Čerević, Beočin, Beočin

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve,... više

300.000€ (600 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Odlična ponuda. Apartmanska kuća sa dva lokala, Mataruška banja

Kraljevo, Kraljevo, Kraljevo

Na prodaju kuća odlične starije gradnje na 1.5 ari placa na top lokaciji u centru Mataruške banje. Zbog same pozicije objekta, odlična je prilika... više

93.000€ (422 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Posebna Vila na Senjaku, plac 6ari ID#1538

Senjak, Savski Venac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Glišića, u kraju poznatom kao Senjak, na Opštini Savski Venac, MAGNAT prodaje 5 sobnu spratnu Vilu od... više

1.400.000€ (6 086 €/m²)

  • 230m²

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 200m2, 340000 EUR

Ledine, Beograd

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više

340.000€ (1 700 €/m²)

  • 200m²

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, Kuća, 221m2, 635000 EUR

Dorćol, Beograd

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat... više

635.000€ (2 873 €/m²)

  • 221m²

Šestosobna kuća NOVI SAD, 350000€

Salajka, Novi Sad

RENOVIRANA novija kuća na Salajci u blizini osnovne škole... Kuća je sa garažom uređenim dvorištem i krovnom terasom na kojoj je manji bazen...+++... više

350.000€ (1 315 €/m²)

  • 266m²