Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1943 oglasa

Na prodaju kuća idealna kao vikendica u selu Deonica

Deonica, Okolina, Jagodina

Kuću u selu Deonica, savršenu kao vaša vikendica ili čak kao stalno prebivalište. Ova kuća površine 80m2 okružena prelepom prirodom i izolovana... više

24.000€ (300 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lok

Okolina, Kraljevo

Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

Dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, 340 m2 i 105 m2, plac 1042 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više

200.000€ (493 €/m²)

  • 405m²
  • Prizemlje

U ponudi porodična kuća sa imanjem u Erdeču

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč sa imanjem. U osnovi 112m2 stambenog prostora sa pomoćnim objektima na 1668 m2 placa i još 15943m2 zemljišta..... više

100.000€ (892 €/m²)

  • 112m²
  • Prizemlje

AVALA, KUCA SA BAZENOM NA 68 ARI PLACA

Avala, Sopot, Beograd

Na mestu gde se susrecu Avala i Kosmaj nalazi se ovaj komad Sumadijske idile, predivna valovita i sumovita okolina ovog izuzetnog placa od 68... više

380.000€ (1 520 €/m²)

  • 250m²

Voždovac - TC Stadion, 250m2

TC Stadion, Voždovac, Beograd

Voždovac - TC Stadion kuća, 250m2, terase, PR+VPR+I+II+PTK, CG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

500.000€ (2 000 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća na fenomenalnoj lokaciji

Akva Park, Jagodina

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine... više

200.000€ (400 €/m²)

  • 500m²
  • /2 spratova

Na prodaju – Luksuzna porodična kuća

Bolnica, Ćuprija

Zamislite kuću u kojoj svaki korak odiše toplinom doma, a svaki kutak je osmišljen da vam pruži udobnost i mir. Već pri prvom pogledu, oduševiće... više

210.000€ (446 €/m²)

  • 470m²
  • /2 spratova

Prodaja - spratna kuća, Strelište

Strelište, Jagodina

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. više

70.000€ (380 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

Gradska lokacija, Doka, Petrovaradinska, Kuća, 250m2, 150000 EUR

Doka, Sremski Karlovci

Kuća (95m2) sa lokalom (89m2), garažom i pomoćnom zgradom (50m2) koja se koristi kao zasebna stambena jedinica. 1,5 km od centra u mirnom delu.... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • 1/1 spratova

Čukarica, Sremčica, Beogradska, 4.0, 135m2, 150000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Vise informacija na:... više

150.000€ (1 111 €/m²)

  • 135m²

Savski venac, Dedinje, Mladena Stojanovića, Kuća, 415m2, 2200000 EUR

Dedinje, Beograd

Veoma funkcionalna i komforna kuća ukupne površine 415m2, koja se nalazi na 4a placa. Sastoji se od dve vertikale, u svakoj se nalazi suteren,... više

2.200.000€ (5 301 €/m²)

  • 415m²

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 193m2, 220000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465... više

220.000€ (1 139 €/m²)

  • 193m²

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuća na prodaju Donja Vrežina P=204m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u naselju Donja Vrežina. Kuća se nalazi na lepoj lokaciji na periferiji naselja, Kuća je ukupne bruto površine 204m2, sastoji... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Kuća sa okućnicom i šumom od 1.6526 hektara

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća je površine 72m2 i zahteva ulaganje, struja je isključena i postoji bunar dubine 15 metara. Sama okućnica je 4,16 ari a odmah preko puta... više

18.000€ (250 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

- crna gora reževići sf 2211

REŽEVICI I, Budva

U jednom od najatrativnijih lokacija na Crnogorskom primoriju u mestu Reževići u blizini Svetog Stefana, prodaje se započeta kuća sa uređenim... više

1.000.000€ (3 300 €/m²)

  • 303m²
  • .sprat

Kuća u centru - kod Banovine, 100 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje