Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1943 oglasa

Kuća u Šumaricama - 160 m2

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća od 160 m2 u Šumaricama, odmah posle treptača, na 6,01 ari placa . Plac je prelep, ravan i izlazi na dve ulice, iz jedne ulice... više

130.000€ (812 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Kuća, Niška Banja, 300m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Gradska lokacija, Centar, Boška Buhe, Kuća, 220m2, 150000 EUR

Centar, Stara Pazova

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

Velika, nova porodična kuća nadomak Ćuprije

Tonja, Ćuprija

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od... više

85.000€ (283 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Novoizgrađena, luksuzna kuća na Panteleju, 175 m2, dvorište 550 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom... više

450.000€ (2 571 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova

Palilula, Višnjička banja, Dragana Lukića, Kuća, 320m2, 470000 EUR

Višnjička Banja, Beograd

Luksuzna kuća, komplet nameštena, u mirnom kraju Višnjičke banje sa pogledom na Dunav. Kuća u prizemlju sadrži garažu, kuhinju, kupatilo, kotlarnicu.... više

470.000€ (1 468 €/m²)

  • 320m²

Kuća 345 m², 8.5 a placa, Vinogradi, Kragujevac

Vinogradi, Kragujevac

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na... više

250.000€ (724 €/m²)

  • 345m²
  • /1 spratova

Kuća u Ilićevu - 300 m2

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća od 300m2 u Ilićevu. Kuća se nalazi u Ilićevu, drugi red kuća od glavnog puta kroz Ilićevo. Kuća se sastoji od prizemlja i... više

130.000€ (515 €/m²)

  • 252m²
  • Prizemlje/2 spratova

+BARAJEVO VN 3181

Arnajevo, Barajevo, Beograd

Na prodaju kompletno nameštena kuća na velikom placu – prava oaza mira i tišine u okolini Beograda! Ova prelepa kuća predstavlja pravi biser... više

299.900€ (1 462 €/m²)

  • 205m²
  • .sprat

Na prodaju kuča 160m2, na Broju 6

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više

100.000€ (625 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Kuća 59m2, 3 ara placa, Barič - 75.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Novosagradjena kuća 59m2 projektovane površine, 51m2 korisne površine, sa tri ara placa, u centru Bariča, odmah useljiva. Kuća se sastoji od... više

75.000€ (1 271 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače, 130m2

Meljak, Barajevo, Beograd

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače kuća, 130m2 (terasa 20m2), PR + 1, EG, telefon, parking, video nadzor, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

186.000€ (1 430 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Petrovaradin - Puckaroš - Uknjižena luksuzna kuća ID#3000075

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Puckaroš. Odlična, nova, po strukturi šestosobna kuća visokog kvaliteta gradnje. Pozicionirana na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

607.700€ (1 688 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/1 spratova

Sredjena kuća u mirnom delu Gloždaka

Gloždak, Paraćin

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća sa upotrebnom dozvolom, ukupno 4 spavaće sobe, smeštena u mirnom i porodičnom kraju . Ova... više

120.000€ (588 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 133900€

Cardak, Sremska Kamenica

Uknjižena trosobna kuća na Čardaku (Sremska Kamenica) na placu od 935 m2. Čvrsta gradnja, grejanje na gas, IDS 88546. više

133.900€ (1 912 €/m²)

  • 70m²

Kuća sa dvorištem, pomoćnim objektom i garažom !!!

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju kuća sa dvorištem i garažom !!! U mirnom delu grada blizu bolnice , fakulteta , marketa i parkova prodajemo kuću za veću porodicu... više

113.500€ (834 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Voždovac, Jajinci, Jajinci, Kuća, 180m2, 399000 EUR

Jajinci, Beograd

Voždovac, Jajinci, kuća od 180 m2 na 7 ari placa. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, špajz, radna soba, hodnik, kupatilo, natkriveni... više

399.000€ (2 216 €/m²)

  • 180m²

Trosobna kuća KAC, 280000€

Kac, Kać

Agencijska oznaka 3074421 Na prodaju, izvanredna, uknjižena kuća u Kaću. Kuća se sastoji od podruma koji je ispod cele kuće. U odličnom je stanju... više

280.000€ (933 €/m²)

  • 300m²