Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1943 oglasa

Seosko turističko domaćinstvo Negotin

Centar, Negotin, Negotin

Na prodaju domaćinstvo na istoku Srbije u Negotinskoj opštini (selo Kovilovo). Mesto se nalazi u blizini Rogljevačkih i Rajačkih pimnica. Domaćinstvo... više

820.000€ (752 €/m²)

  • 1089m²
  • Prizemlje

PRODAJA KUĆE VRNJAČKA BANJA

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju kuća u širem centru Vrnjačke Banje, na odličnoj i traženoj lokaciji koja predstavlja idealnu investiciju za turizam i izdavanje apartmana.... više

220.000€ (1 134 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u nizu 78m2, Gornje Livade, novogradnja 2022, gas, dvorište, 2 parking m

Klisa, Novi Sad

Na prodaju moderna kuća u nizu u Novom Sadu, naselje Gornje Livade, odlična i mirna lokacija idealna za porodičan život. Kuća je novije gradnje... više

173.040€ (2 218 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Dve kuće, 4 stambene jedinice, 162m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su... više

79.000€ (487 €/m²)

  • 162m²
  • Prizemlje

Na prodaju prostrana kuća u Tekiji

Tekija, Okolina, Paraćin

Prodajemo odmah useljivu prostranu kuću sa prelepim pravilnim placem koji izlazi na dve ulice! U sklopu kuće se nalaze dve garaže ,podrum ,više... više

75.000€ (312 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja, Kuća, Bar, SUTOMORE

SUTOMORE, Bar

Kuća, 200 m2, na dva nivoa u Sutomoru + 3 jednosobna APARTMANA (po 30m) Ispod magistrale, na 300m od autobuske i 800 m od početka plaže, sa... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Tipska kuća u Petrovaradinu, Mišeluk,

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće... više

178.500€ (2 445 €/m²)

  • 73m²
  • 1/2 spratova

Kuca sa parcelom, Spomen park Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju manja kuca sa parcelom na lepom, mirnom mestu sa prelepim pogledom. Kuca je povrsine 33m2 plus podrum.... više

62.000€ (1 878 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje

Vikendica, Bubanj - Novo groblje, 100m2, 55ari

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Bubnju u neposrednoj blizini Novog groblja. Ukupna površina placa je oko 55ari, vikendica ima oko 100m2 (51m2 u osnovi,... više

39.998€ (399 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Useljiva spratna kuća

Tavrića obori, Jagodina

-grejanje na čvrsto gorivo i gas -Sređeno potkrovlje više

180.000€ (1 125 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

Kuća u Durlanu, 210m2, odlična lokacija

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata,... više

245.000€ (1 166 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Herceg Novi, HERCEG-NOVI

HERCEG-NOVI, Herceg Novi

Herceg Novi, Savina, LUX vila na prvoj liniji do mora, placu od 1,408m2, kuća 564m2 (2x282m2)+podrum 130m2, natkriveni parking za dva vozila.... više

3.000.000€ (5 319 €/m²)

  • 564m²
  • .sprat

Na prodaju spratna kuća u Ćupriji

Bunker, Ćuprija

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi... više

99.000€ (607 €/m²)

  • 163m²
  • 3/3 spratova

Kuća u 3 nivoa

Ribare, Okolina, Jagodina

Zidana 80-tih, 3 nivoa, 2 sengrupa, samo omalterisana kuća, spoljno stepenište za sprat; Od tri kupatila, dva su u funkciji; U nivou - 2 spavaće... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

NOVIJA PORODIČNA KUĆA U PRIGREVICI

Prigrevica, Okolina, Apatin

KUĆA U lepoj ulici Prigrevice se prodaje porodična kuča od 155m2 na parceli od 668m2. Kuća je novije gradnje, lepo održavana, sagrađena u tri... više

65.000€ (419 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Odlična porodična kuća u izgradnji, 230m2, Po+vp+1, plac 832m2, na putu za D

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

100.000€ (434 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Kuća, Palilula 220m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelepa kuća na Paliluli. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, u blizini Kule. Idealna investicija za miran... više

250.000€ (1 136 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

KUĆA U ČONOPLJI

Čonoplja, Okolina, Sombor

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima... više

31.000€ (142 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat