Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1943 oglasa

Kuća 58 m², 27 ari, Obrenovac, Barič – 120 000 € (NAMEŠTENA)

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju prizemna kuća u Bariču povšine 58 m2 i pomoćni objekat površine 24 m2 sa garažom, na placu od 26,70 ari. • Struktura: Sastoji se... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, plac 10,5 ari

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju prostrana porodična kuća u Donjoj Vrežini, smeštena na velikom i lepo održavanom placu površine 10,5 ari. Kuća se nalazi u mirnom... više

165.000€ (634 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje

Kuća 160 m², 96 ari, Obrenovac, Ljubinić – 72 000 € (NAMEŠTENA)

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

U ponudi kuća u Ljubiniću, opština Obrenovac, površine 12 m2, 39 m²,18 m² spratnosti Pr+1+Pk, na placu od 96 ari. Struktura: Prizemni deo se... više

72.000€ (450 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

Grocka, Leštane - Maršala Tita, 381m2

Leštane, Grocka, Beograd

Grocka, Leštane - Maršala Tita kuća, 7.0, 381m2 (dve terase 60m2 + 11m2), PR+I+II, CG-struja i čvrsto gorivo, telefon, interfon, podrum (60m2),... više

250.000€ (656 €/m²)

  • 381m²
  • Prizemlje/2 spratova

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih... više

63.000€ (1 067 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

KUĆA SA DVA STANA

Centar, Sombor

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo... više

87.600€ (421 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090126 - DVOJNA renovirana trosobna kuća na tihoj lokaciji Telepa, kuća se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog... više

185.400€ (1 854 €/m²)

  • 100m²

Kuća, Oblačina

Oblačinsko jezero, Merošina, Merošina

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera.... više

46.000€ (230 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Vranje, Ogledna stanica

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

109.000€ (703 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Na prodaju superluksuzna kuća na Popovici, 402m2

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Na prodaju superluksuzna vila na ekskluzivnoj lokaciji, na kraju glavnog puta za Popovicu, na nadmorskoj visini od 320 m, u neposrednoj blizini... više

1.581.000€ (3 932 €/m²)

  • 402m²
  • /1 spratova

Prodajem kuću u Bečeju

Bečej

Trosobna kuća, 8 minuta od centra. Ima nusprostorije ( letnja kuhinja, radionica, ostava za ogrev). Dvorište sa cvetnom baštom i mestom za parkiranje. Kontakt... više

64.000€ (561 €/m²)

  • 114m²

Lepa porodična kuća, 300m2, 3.65 ara placa, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Kuća u Smederevskoj Palanci, 95 m2 u osnovi, plac 1674 m2

Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više

41.500€ (436 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

Porodična kuća, na placu od 24a, 121m2, Gadžin Han

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju porodično domaćinstvo u Gadžinom Hanu na lokaciji koja je pogodna za miran život i odmor. Ukupna površina placa je 24 ari. Na placu... više

42.000€ (347 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje, 227m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 227m2, terasa 30m2, PR+1, EG, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1.5 ar U Zemunu,... više

399.900€ (1 761 €/m²)

  • 227m²
  • Prizemlje/1 spratova

IZUZETNA LUX KUCA U SREMCICI

Sremcica, Cukarica, Beograd

Postovani kupci, ovu divnu kucu mozete imati i kao zamenu za stan u Beogradu. Sremcica je jedno od najlepsih i najtrazenijih naselja u blizini... više

287.000€ (972 €/m²)

  • 295m²

Kuća 128m² sa pomoćnim objektima i placem od 21.6 ari, Kovilj, Novi Sad

Kovilj, Novi Sad

Predstavljano vam prizemna kuću stare gradnje površine 128 m², i pomoćnim objektima od 85 m², što čini ukupno 213 m² uknjiženog stambenog i... više

105.000€ (820 €/m²)

  • 128m²
  • 1/1 spratova

Kuća na prodaju

Gloždak, Paraćin

Na prodaju kuća novije gradnje u mirnom delu grada,bez ikakvih ulaganja Kuća se prodaje sa svim stvarima više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat