Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1943 oglasa

Prodajem spratnu kucu u Titelu

Titel

Prodajem povoljno i hitno kuću od 120m2 u varošici Titel,45km od Novog Sada,na reci Tisi blizu rezervata prirode Titelski beg.Kuća je od čvrstog... više

40.000€ (333 €/m²)

  • 120m²

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10, 35 ari placa ID#1624

Lipovica, Barajevo, Beograd

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10,35 ari placa, etažno grejanje, 140.000 Evra. Kuća je podeljena na dve vertikale. U svakoj vertikali... više

140.000€ (651 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

Lepa kuća u američkom stilu, 350 m2, plac 2.000 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, velika kuća u tri etaže, sa lepim tremom, garažom i stambenim delom na 350 m2, i velikim, održavanim placem... više

360.000€ (1 028 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Kuća u vikend naselju Sv.Petka, Veliki Drenovac, 248 m2, na placu od 967

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kvalitetno građena i očuvana kuća u vikend naselju u V.Drenovcu, 18 km od Niša. Kuća je u dve prostrane etaže,... više

60.000€ (241 €/m²)

  • 248m²
  • 2/2 spratova

Prodaje se kuća u Paraćinu sa kompletnim nameštajem

XI Kongres, Paraćin

Na prodaju kuća u okolini centra grada 536m2 Zamišljena da pruži prostor, udobnost i mogućnosti, ova kuća na dva sprata nudi sve što vam treba... više

90.000€ (167 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 262650€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090225 - Na prodaju kuća na severnom delu Telepa izmedju Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. Dve odvojene stambene... više

262.650€ (1 641 €/m²)

  • 160m²

Oglas

Mirosaljci, Lazarevac, Beograd

• Na prodaju seosko imanje površine 1,6 ha u jednoj celini sa dve porodično-stambene zgrade i pet pomoćnih objekata. • Struktura: Jedna kuća... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Bresnici od 142 m2 na 4 ara placa. Kuća se nalazi u blizini nadvožnjaka. Sastoji se od tri odvojene stambene jedinice Kuća... više

155.000€ (1 091 €/m²)

  • 142m²
  • Prizemlje

PORODIČNA KUĆA SA LOKALOM

Mlake, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća od 129m2 sa lokalom, malim stanom i pomoćnim prostorijama od 120m2 na parceli od 755m2. Kuća poseduje hodnik,... više

154.500€ (1 197 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Petrovaradin odlična lokacija, 105m2

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju uknjižena kuća Novi Sad – Petrovaradin odmah useljiva, sa odličnim rasporedom prostorija i svim priključcima. Kuća se nalazi na odličnoj... više

211.665€ (2 015 €/m²)

  • 105m²
  • .sprat

Kuća, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju prelepa kuća u strogom centru Prokuplja. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Svi trgovinski i ugostiteljski objekti,... više

103.000€ (792 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Porodični dom sa više jedinica – idealno za život više generacija

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća ukupne površine 100 m² u osnovi smeštena ,na placu od 4.4 ari, sa lepo uređenim dvorištem i prostranim zelenim površinama.... više

85.000€ (425 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Luksuzna kuća, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u Durlanu, građena po nesvakidašnjim standardima na placu od 5 ari.... više

721.000€ (1 442 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Planina, Kraljevi čardaci, Čajetinska česma, Kuća, 160m2, 160000 EUR

Kraljevi čardaci, Kopaonik

Lepa kuća, komplet opremljena, na odličnoj lokaciji, neposredno uz Kraljeve čardake. Funkcioniše kao dva potpuno odvojena apartmana (prizemlje... više

160.000€ (1 000 €/m²)

  • 160m²

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

Prodaja kuća Beograd – četvorosobna porodična kuća 108m², novogradnja 20

Baćevac, Barajevo, Beograd

U ponudi je prodaja kuća u Beogradu, kvalitetna četvorosobna porodična kuća površine 108m², izgrađena 2022. godine, koja se nalazi na prostranom... više

209.000€ (1 935 €/m²)

  • 108m²
  • /2 spratova

MALA KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Gornja Varoš, Sombor

Nedaleko od centra grada se prodaje kuća čvrste gradnje od 95m2 sa garažom od 23m2, na parceli od 236m2. Kuća poseduje predsoblje kao zatvorenu... više

60.000€ (631 €/m²)

  • 95m²
  • .sprat

Odlična ponuda, kuća 62m2, u prirodnom okruženju, Berčinac

Berčinac, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više

28.000€ (341 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje