Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9982 oglasa

Lokal površine 27 m², u blizini centra Jagodine

Širi centar, Jagodina

Na prodaju lokal površine 27 m², smešten u blizini centra Jagodine, idealan za razne delatnosti – butik, kancelariju, salon, menjačnicu, fast... više

26.000€ (962 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

Kuća u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više

270.000€ (1 636 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 1092m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1092 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

44.990€ (41 €/m²)

  • 1092m²

Kopaonik, Karaman - Jovana Cvijića, 49m2

Kopaonik

Kopaonik, Karaman - Jovana Cvijića 2.0, 49m2, 4/4, CG, lift, parking U ponudi dvosoban, dobro pozicioniran stan. Prodaje se namešten. Stanu... više

275.000€ (5 612 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 109500€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099805. Cena stana 119.500eu +3% agencijske provizije. Na prodaju stan na idealnoj lokaciji na Adamovićevom naselju. Stan... više

109.500€ (1 610 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 1/3 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 3.0, 72m2, 229000 EUR

Profesorska Kolonija, Beograd

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Trosobna porodična nekretnina u zgradi od fasadne cigle u jednoj od ulica koje izlaze na Bvulevar Oslobođenja. Stan odličnog rasporeda, za adaptaciju+++Agencijska... više

160.000€ (2 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

118.950€ (2 427 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 13/15 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 380000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, ekstra povoljno ID#1333

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,115000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Parcele za izgradnju kuća u Panjevačkom Ritu gradska lokacija Jagodina

Panjevački Rit, Jagodina

Isti vlasnik prodaje 5 parcela za izgradnju kuća na gradskom građevinskom zemljištu sa izvedenim priključkom za struju do placeva i prilaznim... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

VOZDOVAC LEKINO BRDO 58m2 , T , 232920e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.5, 58.23 m2 sa terasom od 9.14 m2, II od IV sprata, podno... više

232.920€ (4 015 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Nova Detelinara, Novi Sad

više

174.000€ (2 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova

Kuća, Durlanska Pijaca

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju kuca u neposrednoj blizini Durlanske pijace. Kuca je povrsine 100m2 u osnovi, ukupne povrsine oko 300m2.... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Sopot, Mala Ivanča, Mala Ivanča, Zemljište, 4200ari, 77500 EUR

Mala Ivanča, Beograd

Sopot, Mala Ivanča, građevinska parcela od 42 ara. Odlična lokacija, na uzvišenju sa predivnim pogledom na Kosmaj. Ima tri prilazna puta iz... više

77.500€ (18 €/m²)

  • 4200m²

Vikendica, Bubanj - Novo groblje, 100m2, 55ari

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Bubnju u neposrednoj blizini Novog groblja. Ukupna površina placa je oko 55ari, vikendica ima oko 100m2 (51m2 u osnovi,... više

39.998€ (399 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje