Dobanovci, Surčin, Beograd
Nudimo vam novu spratnu kuću površine 165m2 sa podrumom i garažom (zidani objekti), a sve na 37 ari placa ograđenog zidom i lepom belom ogradom.... više
300.000€ (1 818 €/m²)
Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd
**Prodaje se lokal - Vojvode Stepe 431, naselje Stepa Stepanović, Beograd** **Opis nekretnine:** Nudimo vam prostran i funkcionalan lokal... više
795.000€ (2 523 €/m²)
Čajetina, Čajetina, Zlatibor
Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je... više
89.000€ (1 745 €/m²)
Galenika, Zemun, Beograd
Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više
142.000€ (2 491 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV.... više
159.000€ (2 944 €/m²)
Salajka, Novi Sad
Agencijska oznaka 1093690 Uknjižen dvoiposoban stan na Salajci, u blizini Partizanske ulice i Sentandrejskog puta. Grejanje na gas, mali računi.... više
193.120€ (2 574 €/m²)
Ribare, Okolina, Jagodina
Na prodaju plac u Ribaru površine 100 ari. više
150.000€ 0 €/m²)
Lugovo, Okolina, Sombor
KUĆA! Lugovo naselje.Na velikoj parceli veličine 20a nalaze se dve stambene jedinice. Prvi objekat je veličine 123m2. Veći deo objekta, oko... više
123.600€ (515 €/m²)
Vrtište, Crveni krst, Niš
Na prodaju plac površine 6579m2 U neposrednoj blizini Hotela Nais. Parcela se nalazi u granici zahvata Plana generalne regulacije gradske opštine... više
82.000€ (12 €/m²)
Šojka, Medijana, Niš
Na prodaju prizemna kuća u centru, u neposrednoj blizini Pravnog, Ekonomskog fakulteta. Kuća je je površne 76m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više
180.000€ (2 368 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Sa zadovoljstvom predstavljamo plac (građevinsko zemljište) ukupne površine 23000 m2 u Obrenovcu , pogodno za izgradnju stambeno-poslovnog... više
2.200.000€ 0 €/m²)
Vašarište, Jagodina
U ponudi je funkcionalna stambena jedinica smeštena na placu od 4 ara, idealna za porodični život u prijatnom i tihom okruženju. Prostor je... više
55.000€ (859 €/m²)
Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Kompletno renovirana uknjižena garsonjera na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više
92.700€ (4 414 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više
181.685€ (3 865 €/m²)
Trošarina, Voždovac, Beograd
Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više
556.940€ (3 315 €/m²)
Sremčica, Čukarica, Beograd
Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne... više
175.000€ (425 €/m²)
Vojni put II, Zemun, Beograd
Zemun, Vojni put II - Kolubarske bitke kuća, 7.0, 340m2, terasa, PO+PR+1, podno grejanje, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više
695.000€ (2 044 €/m²)
Stara Zvezda, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna... više
77.000€ (461 €/m²)