Prodaja, naselje visnjicka banja

Pronađeno 10016 oglasa

Boljevac, Rtanj – Mirovo 30ari 86kvm – kod ćumurane ID#23572

Mirovo, Boljevac, Boljevac

Prodaju se dve poljoprivredne parcele u blizini sela Mirovo, pored asfaltnog puta u samom podnožju planine Rtanj (označene na geokarti plavim... više

12.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Boljevac, Rtanj – Jablanica 1ha 28ari i 82kvm ID#19063

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Poljoprivredno zemljište sa njivama i šumom u dolini reke Crni Timok na koju izlazi sa njene leve obale, u podnožju planine Rtanj prostire se... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100911 CENA 172.660e + agencijska provizija od 3%. Fiksna cena. Na prodaju komforan, trosoban stan od 71m2, na Beogradskom... više

176.000€ (2 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 17/18 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 123600€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Ekskluzivna prodaja naše agencije. Agencijska oznaka stana 1101611, Novi Sad, Bulevar Evrope, 37 m2, dvosoban, visoko prizemlje ( u visini prvog... više

123.600€ (3 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Pere Segedinca, 3.0, 85m2, 299516EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124969, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

299.516€ (3 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 59000€

Adice, Novi Sad

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama.... više

59.000€ (2 185 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

Kovačica, Uzdin, Tudor Vladimiresku , 5.0, 200m2, 90000EUR

Uzdin, Kovačica

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

90.000€ (450 €/m²)

  • 200m²

Zemun, Novi grad, Krajiška, 7.0, 216m2, 450000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 125807, 6a, spratna, uknjizen, stara gradnja, parking. U ponudi je izuzetna kuca na odlicnoj lokaciji u Zemunu, idealna za miran... više

450.000€ (2 083 €/m²)

  • 216m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 2.5, 67m2, 236192EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124972, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

236.192€ (3 525 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Altina, Akira Kurosave, 5.0, 3400m2, 2500000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 120253, uknjizen, parking, ugostiteljski objekat. Prodaje se Resort u Zemunu na prostoru od 3400m2. Predstavlja odlicnu investiciju,... više

2.500.000€ (735 €/m²)

  • 3400m²

Novi Sad, Popovica, , 5.0, 556m2, 700000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116185, 8a, spratna, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaju se 2 EXTRA LUX VILE na placu 8 ari POPOVICA u elitnom naselju,... više

700.000€ (1 258 €/m²)

  • 556m²

Novi Sad, Veternik, Dragoslava Srejovića, 4.0, 155m2, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 104340, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava. Porodicna... više

250.000€ (1 612 €/m²)

  • 155m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 0.5, 28m2, 195000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

195.000€ (6 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/16 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 65m2, 188400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno... više

188.400€ (2 898 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 9/11 spratova

Aranđelovac, Centar, Kopljare, 4.0, 300m2, 539000EUR

Centar, Aranđelovac

Agencijski ID: 121559, 20a, spratna, bazen, terasa, uknjizen, parking, cela. Ova autenticna i prelepa kuca je opremljena tako da u njoj moze... više

539.000€ (1 796 €/m²)

  • 300m²

Sopot, Sopot (mesto), Dositejeva, 40.0, 1500m2, 960000EUR

Sopot (mesto), Beograd

Agencijski ID: 115231, PR/III, video nadzor, uknjizen, nov, zidani, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. U mogucnosti smo... više

960.000€ (640 €/m²)

  • 1500m²

Novi Sad, Grbavica, Milana Simovića, 4.0, 85m2, 229000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjizen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, gradjene oko 1980. godine. Ona je smestena... više

229.000€ (2 694 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/5 spratova