Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10010 oglasa

Poslovni prostor, 266 m2, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 266 m2, u stambeno-poslovnom objektu PO+P+3 i PO+P+6 u neposrednoj blizini Čaira. Lokacija je idealna za sve... više

563.600€ (2 118 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje

Stan 81m2 + podrumski prostor 40m2, Sava naselje, Obrenovac - 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i funkcionalan stan od 81m² u mirnom delu Sava naselja, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na visokom prizemlju... više

125.000€ (1 543 €/m²)

  • soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Park Sv.Save, dvoiposoban stan, IV sprat, lift, 70 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju odličan dvoiposobni stan kod parka Sv.Save, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nalazi se na četvrtom... više

153.500€ (2 192 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/9 spratova

Useljiv, dvosoban stan u novogradnji u Duvaništu, 53m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je... više

113.000€ (2 132 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 4/4 spratova

cena dogovor, centar naselja, uknjizena ID#5672

Borča, Palilula, Beograd

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom... više

165.000€ (2 142 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 592 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište koji se sastoji od dve parcele ukupne površine 592 m2. Nalazi se... više

26.000€ (43 €/m²)

  • 592m²

Plac u naselju Barje Čiflik kod Pirota, 3651m2

Barje Čiflik, Pirot, Pirot

Na prodaju lep plac na samo 3.5km od Pirota u naselju Barja Čiflik, površine 3651m2. Nalazi se pored lokalnog puta, poljoprivredno zemljište,... više

9.000€ (2 €/m²)

  • 3651m²

Šestosobna kuća VETERNIK, 247200€

Veternik, Novi Sad

Uknjižena spratna šestosobna kuća u Veterniku na lepom placu od 660 m2. Zidana je punom ciglom. Mogla bi da funkcioniše i kao dve stambene... više

247.200€ (1 471 €/m²)

  • 168m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 310000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100389 - OGLAŠENA CENA PLUS 3% AGENCIJSKE PROVIZIJE. Uknjižen , potpuno lux renoviran , četvorosoban stan u centru grada... više

310.000€ (2 952 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. više

185.400€ (2 439 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Vertikala kuće, Voždovac, kod bioskopa, 130m2 / 2, 67ari ID#1564

Centar, Voždovac, Beograd

Na odličnoj lokaciji, u zoni porodične gradnje, nalazi se ova vertikala kao većinsko vlasništvo kuće (17/24 idealnih delova), građene 60-tih... više

275.000€ (2 235 €/m²)

  • 123m²
  • Suteren/1 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 151960€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094204--Četvorosoban stan u izgradnji, useljiv do kraja septembra 2023. u Petrovaradinu, Kvalitetna gradnja stanova, italijanska... više

151.960€ (1 948 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

Stan 39 m2 - kompetno renoviran u strogom centru Jagodine

Jagodina centar, Jagodina - Centar, Jagodina

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Zemljiste 58ari Stara Pazova

Stara Pazova

Gradsko gradjevinsko zemljiste- industriska zona, parcela je 30 x190 metara nalazi se na krivini izlaz iz Stare Pazove ka Indjiji 100 metara... više

3.500€ (0 €/m²)

  • 5800m²

Sremska Mitrovica, prodajem porodičnu kuću u centru

Sremska Mitrovica - Centar, Sremska Mitrovica

Sremska Mitrovica, prodajem porodičnu kuću u centru Na prodaju porodična kuća u centru Sremske Mitrovice, 129m2, na gradskoj pijaci. U blizini... više

120.000€ (930 €/m²)

  • 129m²

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

72.205€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Sopot, Sopot, Dučina, Zemljište, 1766ari, 22500 EUR

Sopot, Beograd

Kosmaj, Dučina, atar Krive njive i Zoroljin, prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 17,66 ari (1766m2). Građevinsko zemljište čine... više

22.500€ (12 €/m²)

  • 1766m²

Kuća NOVI SAD, 450000€

Veternik, Novi Sad

Velika funkcionalna prodična kuća , 480 m2, tri stambene jedinice, Veternik u blizini stadiona Vujadin Boškov +++ Agencijska oznaka 3091502,... više

450.000€ (971 €/m²)

  • 463m²