Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10015 oglasa

Vertikala kuće, Voždovac, kod bioskopa, 130m2 / 2, 67ari ID#1564

Centar, Voždovac, Beograd

Na odličnoj lokaciji, u zoni porodične gradnje, nalazi se ova vertikala kao većinsko vlasništvo kuće (17/24 idealnih delova), građene 60-tih... više

275.000€ (2 235 €/m²)

  • 123m²
  • Suteren/1 spratova

Stan 39 m2 - kompetno renoviran u strogom centru Jagodine

Jagodina centar, Jagodina - Centar, Jagodina

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Zemljiste 58ari Stara Pazova

Stara Pazova

Gradsko gradjevinsko zemljiste- industriska zona, parcela je 30 x190 metara nalazi se na krivini izlaz iz Stare Pazove ka Indjiji 100 metara... više

3.500€ (0 €/m²)

  • 5800m²

Sremska Mitrovica, prodajem porodičnu kuću u centru

Sremska Mitrovica - Centar, Sremska Mitrovica

Sremska Mitrovica, prodajem porodičnu kuću u centru Na prodaju porodična kuća u centru Sremske Mitrovice, 129m2, na gradskoj pijaci. U blizini... više

120.000€ (930 €/m²)

  • 129m²

Sopot, Sopot, Dučina, Zemljište, 1766ari, 22500 EUR

Sopot, Beograd

Kosmaj, Dučina, atar Krive njive i Zoroljin, prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 17,66 ari (1766m2). Građevinsko zemljište čine... više

22.500€ (12 €/m²)

  • 1766m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 793100€

Popovica, Sremska Kamenica

Prelepa kvalitetno građena kuća sa reprezentativnim pogledom na Novi Sad i Dunav+++Agencijska oznaka 3091031 ,Sremska Kamenica , Popovica ,... više

793.100€ (2 044 €/m²)

  • 388m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

97.838€ (2 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Stari grad, Terazije - Nušićeva, 88m2

Terazije, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Terazije - Nušićeva 3.0, 88m2 (lođa 10m2), 6/6, TA, lift, telefon, podrum Jedinstvena prilika za kupovinu prostranog salonskog... više

450.000€ (5 113 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 6/6 spratova

Lep trosoban stan u strogom centru grada

Centar, Jagodina

Stan je izuzetno komforan,nalazi se u strogom centru grada, Sastoji se od velikog dnevnog boravka koji je od trpezarije odvojen harmonika vratima,kuhinje,dve... više

82.000€ (1 242 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 10/11 spratova

Kuća NOVI SAD, 450000€

Veternik, Novi Sad

Velika funkcionalna prodična kuća , 480 m2, tri stambene jedinice, Veternik u blizini stadiona Vujadin Boškov +++ Agencijska oznaka 3091502,... više

450.000€ (971 €/m²)

  • 463m²

Dedinje, 3, 0, 98m2 ID#1600

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Kompletno renoviran stan, lokacijski blizu Belog Dvora, u vojnoj zgradi sa šest stanova, dvorištem i parkingom samo za stanare. Prostorije:... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Vračar, Čubura, Sazonova, 4.0, 97m2, 485000 EUR

Čubura, Beograd

Izvanredan, nov, neuseljavan stan u vrlo kvalitetnoj, luksuznoj zgradi useljenoj krajem 2023. godine, čije su karakteristike veoma kvalitetni... više

485.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Porodična kuća 176m² – Nikolinci, Glavna 62 (Prizemlje + Potkrovlje)

Nikolinci, Alibunar, Alibunar

Tražite dom koji spaja moderan komfor i mirnu lokaciju? Ova kuća na međunarodnom putu Beograd – Vršac nudi sve što vam je potrebno! LOKACIJA:... više

79.800€ (453 €/m²)

  • 176m²
  • 1/2 spratova

Prodajem duplex apartman na Divcibarama

Divčibare

Apartman duplex se nalazi u zgradi na četvrtom spratu (zgrada nema lift) .Zgrada je završena u decembru 2024. Apartman je kompletno opremljen... više

99.000€ (2 357 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 4/4 spratova

Kuca na prodaju u Melencima

Melenci, Zrenjanin, Zrenjanin

Kuca na prodaju u Melencima. Kuca poseduje 2 spavace sobe. Dnevni boravak. Novu kuhinju. Kupatilo. 1 zaseban objekat. Potrebno krecenje Nema... više

20.000€ (222 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Dupleks, troiposoban stan 87m2, Obrenovac, Centar - 146.000€ + PDV

Obrenovac, Beograd

Na prodaju troiposoban stan površine 87,22 m², dupleks na (Pk) stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa stepenistem,... više

146.000€ (1 678 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • Potkrovlje.sprat

ZEMUN GORNJI GRAD 60m2 , T , 179596e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Silerova, 3.0, 60 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe, telefon, bez lifta,... više

179.596€ (2 993 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Prodaja dvoiposobnog stana - Podbara 65m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više

172.380€ (2 652 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4.sprat