Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10009 oglasa

Barajevo, Nenadovac, Beogradska, 79a, 35500EUR

Nenadovac, Beograd

Agencijski ID: 116287, struja, uknjizen, plac. Plac po kulturi poljuprivredno zemljiste sa delom sume koji se nalazi u gradjevinskom podruciju... više

35.500€ (4 €/m²)

  • 7900m²

Novi Sad, Kać, , 5a, 75000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA.... više

75.000€ (150 €/m²)

  • 500m²

Barajevo, Guncati, Opovska, 100a, 7000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 102694, uknjizen, njiva. Na prodaju poljoprivredno zemljiste u Guncatima opstina Barajevo. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

7.000€ (0 €/m²)

  • 10000m²

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 2.0, 44m2, 120313EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129745, PR/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv... više

120.313€ (2 734 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Sopot, Rogača, 7. jula, 4.0, 120m2, 189000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 126915, 17a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

189.000€ (1 575 €/m²)

  • 120m²

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 4.0, 168m2, 556940EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 116946, VIII/VIII, lift, terasa, nov luks, garaza. *** PENTHOUSE *** Izuzetno lokacijski pozicioniran, veoma komforan 4.0 stan.... više

556.940€ (3 315 €/m²)

  • 4 soba
  • 168m²
  • 8/8 spratova

Novi Sad, Kej, Filipa Višnjića , 1.5, 38m2, 133500EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 130149, II/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. CENTAR - 38m2, NOV FANTASTICAN stan sa namestajem,. LIFT Blizina... više

133.500€ (3 513 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Sopot, Đurinci, Ljubivoja Gajića, 66a, 110000EUR

Đurinci, Beograd

Agencijski ID: 104574, struja, uknjizen, plac. Prodaju se tri placa ,jedan pored drugog,prvi do ulice je ravan,pored ulice,asfalta. Pored placa... više

110.000€ (16 €/m²)

  • 6600m²

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 3.0, 78m2, 250000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130210, III/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. *CENTAR LUX* 78 m2 3,0 - soban, EXTRA LOKACIJA - 3 sprat,... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Sopot, Ralja, Vojvode Putnika, 10a, 20000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 111089, struja, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Ralji. Skrece se sa puta ka Parcani a Asfaltni put do placa, struja na ulici,gradska... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

Novi Sad, Adice, Branka Ćopića, 5.5, 350m2, 270000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 78300, 6a, spratna, terasa, uknjizen, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

270.000€ (771 €/m²)

  • 350m²

Bor, Borsko jezero, Borsko jezero, 12.0, 250m2, 299000EUR

Borsko Jezero, Bor

Agencijski ID: 93959, I/I, 17a, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

299.000€ (1 196 €/m²)

  • 250m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Centar, , 3.5, 110m2, 490000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130424, klima, uknjizen. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo... više

490.000€ (4 454 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 234m2, 500000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127441, lift(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Na prodaju je luksuzni penthouse na jednoj od najprestiznijih... više

500.000€ (2 136 €/m²)

  • 5 soba
  • 234m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 4.0, 132m2, 607000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127911, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

607.000€ (4 598 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 6/6 spratova

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Sopot, Drlupa, , 12a, 30000EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119391, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

30.000€ (25 €/m²)

  • 1200m²

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 4.0, 97m2, 276991EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129724, PK/, u izgradnji. Na prodaju cetverosoban stan 96,85m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

276.991€ (2 855 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²