Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10009 oglasa

Vračar, Cvetni trg, Svetozara Markovića, 2.0, 60m2, 260000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lodjom na prestiznoj lokaciji u centru grada, nedaleko... više

260.000€ (4 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 15m2, 42900EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 103086, struja. Prodaje se garaza sa rolo vratima od 15m2 i magacin od 24m2 (spojeni. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

42.900€ (2 860 €/m²)

  • 15m²

Fruška Gora, Fruška gora, , 7.5, 250m2, 270000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomocni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

270.000€ (1 080 €/m²)

  • 250m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Simeona Piščevića, 3.0, 78m2, 188500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se... više

188.500€ (2 416 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Rakovica, Resnik, Darinke Borovic, 11a, 110000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 101173, plac. Uknjizen plac na Suncanom bregu. Prelep, izlazi na dve ulice. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

110.000€ (100 €/m²)

  • 1100m²

Novi Sad, Petrovaradin, Blok VIII, 3.5, 77m2, 135000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130570, VI/VII, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju troiposoban stan od 77m2 u Petrovaradinu, Blok VIII. Stan je uknjizen i nalazi... više

135.000€ (1 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 6/7 spratova

Sopot, Ralja, Bezdan, 31a, 19000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104509, uknjizen. Suma od 31 a pored prolazi asvaltni put. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

19.000€ (6 €/m²)

  • 3100m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 82m2, 320000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vracar.... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Sajlovo, , 2.0, 42m2, 84320EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM.... više

84.320€ (2 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Miljakovac, Stanka Paunovica Veljka, 4.0, 108m2, 205000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum. Izuzetno... više

205.000€ (1 898 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Jablanova, 4.0, 95m2, 250800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125028, I/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

250.800€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 160m2, 665000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109110, VI/VI, dupleks, lift, telefon, garaza, deljiv, stambena zgrada. **RASKOSAN 4.0 DUPLEKS OD 160m2 KOD HRAMA**Moderan i... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Sremska Mitrovica, Manđelos, , 10a, 11000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 130318, struja, plac. Odlicni gradjevinski placevi u vikend naselju Mandjelos, od po cca. 10,5 ari, svaki. Prodaje se ukupno... više

11.000€ (11 €/m²)

  • 1000m²

Beočin, Čerević, Ćerević, 33a, 38000EUR

Čerević, Beočin

Agencijski ID: 94493, struja, uknjizen, plac. Plac se vodi se kao poljoprivredno zemljiste u vikend zoni. Blizina Dunava i nacionalnog parka... više

38.000€ (11 €/m²)

  • 3300m²

Savski venac, Beograd na vodi, Arkadia, 3.0, 90m2, 475000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 128064, III/XXIII, klima, lift(3), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

475.000€ (5 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/23 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 2.0, 42m2, 132800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130211, II/V, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno nov, svetao i tek useljen... više

132.800€ (3 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/5 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Drvarske česme, 4a, 74000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 130390, uknjizen, plac. Plac u Visnjickoj banji, 500m od Slanackog puta, sa pogledom na Dunav. Gradjevinsko zemljiste. Voda i... više

74.000€ (185 €/m²)

  • 400m²

Zvezdara, Kluz, , 4.0, 220m2, 630000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 120481, 3a, spratna, struja, terasa, uknjizen, garaza, podrum, vertikala. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

630.000€ (2 863 €/m²)

  • 220m²