Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Nova, neuseljavana garsonjera ID#1001130

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Nova, neuseljavana garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini... više

92.700€ (3 708 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5.sprat

Garažno mesto, 14m2, Vračar, Hadži-Melentijeva ID#1590

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

Garažno mesto, tipa klackalica, donja pozicija u zgradi novijeg datuma uknjiženo na vlasnika bez tereta. Kontakt: Miloš Lukovac, 060/4490-080.... više

23.000€ (1 642 €/m²)

  • 14m²

DUPLEKS 90m², IV sprat, Obrenovac (GARAŽNO MESTO) – 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više

125.000€ (1 388 €/m²)

  • soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Porodična kuća sa imanjem Čokot

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa imanjem od 45 ara u selu Čokot udaljena 8 km od centra grada. Kuća se sastoji od dve etažne jedinice ukupne površine... više

98.000€ (680 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Plac, Građevinsko zemljište, Medoševac, 722 m2

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Medoševcu, 722 m2. Plac se nalazi na glavnom putu, sa izlazom na njega. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka... više

16.000€ (22 €/m²)

  • 722m²

Plac, Gorica,12.820m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 12.820m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za... više

264.120€ (20 €/m²)

  • 12820m²

Na prodaju plac na Čegarskom putu, 2963m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Čegrskom putu, površine 2963m2, Uknjizen kao poljoprivredno zemljiste podnet zahtev u katastru za promenu namene iz poljoprivrednog... više

149.000€ (50 €/m²)

  • 2963m²

Plac pravilnog oblika na glavnom putu Ćuprija-Supska

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju plac površine 28.05 ari koji se nalazi uz glavni put Ćuprija–Supska, u samom srcu industrijske zone. Plac je pravilnog oblika, što... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA PLACA 24 ARA – ZVEČKA - 33.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 23,82 ara u Zvečkoj. Plac ima prilaz sa dve ulice, što pruža odlične mogućnosti za pristup i organizaciju... više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Herceg Novi, Topla 2 - Dobra prilika - Apt / Hotel 1300m2 ID#1533

Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Nikole Ljubibratića, u kraju poznatom kao Topla 2, na Opštini Herceg Novi, Crna Gora, MAGNAT prodaje plac od... više

999.999€ (1 999 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

PRODAJE SE KUĆA 232 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE!

Viša Medicinska škola, Ćuprija

PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra... više

85.000€ (366 €/m²)

  • 232m²
  • 2.sprat

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,40m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.840€ (1 866 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097265. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. U cenu ulazi i garaža od 18m2. Može kupovina i bez nje. Oglašavamo... više

145.000€ (3 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu,... više

139.400€ (2 965 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 7/8 spratova

Palilula, Karaburma, Vlade Ilića , Kuća, 250m2, 420000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se kuća na Karaburmi, 250m2 (4 ari), podeljena na dve stambene jedinice. U prizemlju kuće jednoiposoban stan (70m2), koji se sastoji... više

420.000€ (1 680 €/m²)

  • 250m²