Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više

158.190€ (1 777 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju lokal u samom centru

Centar, Paraćin

Nadohvat pesacke zone,fontane prodajemo lokal ,pogodan za mnoge delatnosti,spostveni biznis ili izdavanje !Mogucnost nadgradnje sprata ,i dobijanje... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Odlična ponuda, plac 3105m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 3105m2. Prednji front je 15,21m širine, dužina... više

16.000€ (5 €/m²)

  • 3105m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 153000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102523 - Cena 153.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se odličan, potpuno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru od... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

+SOPOT VN 3849

Parcani, Sopot, Beograd

Na obroncima Kosmaja, u selu Parčani, na prodaju je poljoprivredno zemljište površine 78,65 ari. Plac se nalazi u mirnom i zelenom okruženju,... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sredjena kuća u mirnom delu Gloždaka

Gloždak, Paraćin

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća sa upotrebnom dozvolom, ukupno 4 spavaće sobe, smeštena u mirnom i porodičnom kraju . Ova... više

120.000€ (588 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje/2 spratova

NOVI SAD, 97400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 5089515 - Jednoiposoban stan na Telepu. Poseduje spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Terasa i lepo uredjeno... više

97.400€ (2 265 €/m²)

  • Garsonjera
  • 43m²

Plac na Gružanskom jezeru od 77.42 ara

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 77,42 ara, na 200 m od vode. Zemljište se vodi kao šumsko, raskrčeno je i urađene kaskade. Plac je... više

79.310€ (10 €/m²)

  • 7742m²

Zemljište Suvi dol

Vranje

Na prodaju zemljište: 3908/1, - 1742m2 3666/6, - 902m2 3908/2, - 1775m2 * parcele se prodaju i odvojeno Cena po m2 - 12EUR. Za više info:... više

20.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Renoviran stan u kući

Širi centar, Jagodina

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj.... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Proizvodna hala u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

U pitanju su 3 objekta, - proizvodna hala, površine 353m2, koja se trenutno i koristi, visina hale je 6 metara i obezbeđen je šleperski prilaz.... više

255.000€ (364 €/m²)

  • 700m²
  • Prizemlje

Plac, Donja Trnava

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 4964 m2 tj.49.64 ari, plac se vodi kao poljoprivredno... više

80.000€ (16 €/m²)

  • 4964m²

Košutnjak - Diplomatsko naselje -Vila, bazen, 9 ari ID#1534

Golf naselje, Čukarica, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - Ekskluzivno prodaje - U ulici Beogradskog bataljona, u kraju poznatom kao Rezidencijalno Diplomatsko naselje, na Opštini... više

2.800.000€ (2 800 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

IZUZETNA KUCA NA MEDAK PADINI

Medakovic Iii, Zvezdara, Beograd

Izuzetna kuca na Medak padini, na uredjenom zemljistu povrsine 4 ara. Visok kvalitet gradnje, odlicna izolacija. Na placu se nalaze dve kuce,... više

700.000€ (1 682 €/m²)

  • 416m²

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaje se parcela 1ha i 12ari , u blizi Čamurliskog puta

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela velike površine 11232m2, nalazi se u blizini Čamurliskog puta. Sa svih strana parcela ima prilazne puteve pa je moguće raditi... više

105.000€ (9 €/m²)

  • 11232m²

Na prodaju građevinsko zemljište

Voljavče, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac (građevinsko zemljište) u selu Voljavče, grad Jagodina, ukupne površine 33,37 ari. Plac se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju,... više

16.700€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova