Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10004 oglasa

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C001 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova

RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više

59.800€ (1 049 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

Odlična ponuda, plac 3105m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 3105m2. Prednji front je 15,21m širine, dužina... više

16.000€ (5 €/m²)

  • 3105m²

Plac na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se plac na Djurdjevom brdu površine 40a. više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u varoši Guča

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju kuća u Guči na 600m od stadiona. U dvorištu ima četiri objekta od kojih su dva kuće , a dva su pomoćni objekti (radionica i alatnica).... više

36.000€ (1 058 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje

Garsonjera od 29m2 u Crnjanskom HITNA PRODAJA!!!

Akva Park, Jagodina

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m²,... više

44.000€ (1 517 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 2/5 spratova

PRODAJA PLACA 24 ARA – ZVEČKA - 33.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 23,82 ara u Zvečkoj. Plac ima prilaz sa dve ulice, što pruža odlične mogućnosti za pristup i organizaciju... više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Placevi različitih veličina, Petlovac,

Karađorđevo brdo, Paraćin

Cena je izražena po aru površine., 1.plac 90m2, 3521/6 2.plac 11,31 ari 3.plac 6,60ari 4.plac 4,70 ari 5.plac 9,40 ari 6.plac 10,11ari 7.plac... više

4.750€ 0 €/m²)

  • 0m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Oglas

Vrnjačka Banja

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji,... više

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN , DENKOVA BASTA, VOJISLAVA ILICA

Denkova Basta, Zvezdara, Beograd

Prodajemo odlican, veoma svetao trosoban stan na idealnom, trecem spratu, uredne, jako dobro odrzavane zgrade renomiranog investitora! Odlicna... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više

140.000€ (3 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Parcela u blizini Morave za potrebe poljoprivrede Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Plac uz asfaltni put, preko 10m širine u blizini Morave zgodan za potrebe poljoprivrede više

3.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 180m2 , T , 900000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 180m²
  • Prizemlje

Stari Cerak, Antona Aškerca, 35m2, lođa ID#1651

Cerak, Čukarica, Beograd

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više

115.000€ (3 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Lokal iz dva nivoa/Centar

Centar, Jagodina

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 više

49.500€ (618 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 142490€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102602 CENA 142.490 e + agencijska provizija od 3%. U ponudi imamo uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini... više

142.490€ (2 456 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog, 35m2

Treska, Okolina, Kopaonik

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku,... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • vp/4 spratova