Dvosoban stan, Novi Sad - Sajam | Prodaja · 58m² · 142.490€
Sajam , Sajam, Novi Sad, Srbija
142.490€
2 456 €/m²
Dvosoban stan NOVI SAD, 142490€
Tip
Stan
Površina
58 m²
Struktura
2
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 2
- Cena
- 142.490€
- Površina
- 58 m² (2 456 €/m²)
- Sprat
- 3
- Ukup. spratova
- 5
- Terasa
- Da
- Uknjižen
- Da
- Ažuriran
- 16.05.2026
- ID
- 1496542
Opis
Agencijska oznaka - 1102602 CENA 142.490 e + agencijska provizija od 3%. U ponudi imamo uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Sajma u Novom Sadu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa centralnim grejanjem i veoma je funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu koja gleda na mirno dvorište puno zelenila i parking mesta, kupatila i velike kuhinje sa trpezarijom koja isto ima izlaz na terasu koja je orijentisana ka ulici. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, a u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, škole, vrtići i sav sadržaj potreban za udoban život. Stan je odličan kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Kontakt 021/427-... Prikaži broj i 060/823-... Prikaži broj
Kontakt info
- Agencija
-
TOTAL nekretnine
- Kontakt osoba
- Mihailo Radović
- Telefon 1
- 064/823-... Prikaži broj
- Adresa
- Železnička 15, Novi Sad
- Novi Sad , Srbija
Slične nekretnine
Novi Sad, Sajam, , 2.0, 48m2, 139200EUR
- 139.200€ 48 m2
Dvoiposoban stan NOVI SAD, 130000€
- 130.000€ 43 m2
Novi Sad, Sajam, , 2.0, 44m2, 129746EUR
- 129.746€ 44 m2
Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 144710EUR
- 144.710€ 50 m2
Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 146102EUR
- 146.102€ 50 m2
Dvosoban stan NOVI SAD, 122500€
- 122.500€ 49 m2
Trosoban stan NOVI SAD, 155000€
- 155.000€ 54 m2
Novi Sad, Sajam, Mičurinova, 3.0, 54m2, 155000EUR