Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Na prodaju kuća u Ćupriji

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju kuća površine 64 m2 na placu od 12.29 ari. Plac je prostran i pogoduje izgradnji poslovnog prostora različite namene. Ukoliko želite... više

70.000€ (1 093 €/m²)

  • 64m²
  • .sprat

PLAC!

Okolina, Sombor

PLAC! CENTRALA, građevinsko zemljište, njiva 1.klase, veličine 1466m2, dimenzija cca 14m x 107m. Ima izlaz na put tako da je plac pogodan kako... više

17.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova

Sremska Kamenica - Četvorosoban duplex stan ID#1001192

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj... više

219.439€ (2 709 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan sa nameštajem u naselju Levač

Levač, Jagodina

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina... više

51.750€ (750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 83m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Građevinski plac 90 ari, Čukarica, Umka – 170 000 €

Umka, Čukarica, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 90,26 ari na Umci, • Plac je pravilnog pravougaonog oblika, približno dimenzije oko 40 m x 220 m. •... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuča 160m2, na Broju 6

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više

100.000€ (625 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

PRODAJA PLACA – Mala Moštanica, 9, 46 ari

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 9,46 ari u naselju Mala Moštanica, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom i prijatnom... više

12.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište, voćnjak u rodu u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište, celina koju čine četiri parcele, njive 4.klase na kojima je podignut voćnjak, zasad šljiva, koje su u rodu.... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 28437m²

Voždovac, Stepa Stepanović - Generala Štefanika 84m2

Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd

3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja... više

280.000€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2/6 spratova

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova

Građevinsko zemljište u blizini Akva Parka

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju 196,80 ari zemljišta koje se vodi kao gradsko građevinsko zemljište na veoma atraktivnoj lokaciji u blizini Akva parka, pogodno za... više

700.000€ (35 €/m²)

  • 19680m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 86000€

Podbara, Novi Sad

Divni deo, iz starih vremena, Podbare. Komplet renoviran i opremljen stan. Agencijska oznaka stana 1099895, cena stana je 86.000+3% agencijske... više

86.000€ (2 388 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Prodaje se poslovno-magacinski objekat na Konjarniku

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Prodaje se poslovno - magacinski prostor pogodan za skladistenje robe, za proizvodnju, radionice, servise......Prostor poseduje 2 kancelarije.... više

1.000.000€ (2 222 €/m²)

  • 450m²
  • .sprat

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Telep - Odličan poslovni objekat sa parkingom ID#8000047

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Predstavljamo novoizgrađen, samostalan, višenamenski poslovni objekat visokog kvaliteta gradnje. Ovaj moderan poslovni prostor... više

3.237.200€ (1 733 €/m²)

  • 1867m²
  • Prizemlje/3 spratova