Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog, 35m2

Treska, Okolina, Kopaonik

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku,... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • vp/4 spratova

Palilula, Karaburma, Vlade Ilića , Kuća, 250m2, 420000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se kuća na Karaburmi, 250m2 (4 ari), podeljena na dve stambene jedinice. U prizemlju kuće jednoiposoban stan (70m2), koji se sastoji... više

420.000€ (1 680 €/m²)

  • 250m²

KUĆA-SALAŠ

Okolina, Sombor

KUCA! SALAŠ! Bezdanski put,uknjizeno, neobicna kuca u kojoj se moze ziveti, odmarati,koristiti kao vikendicu,127m2,na placu od 1839m2,plus jos... više

108.200€ (851 €/m²)

  • 127m²
  • .sprat

Plac 17 ari, Draževac, Obrenovac - 16 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u površini od 17,5 ari, koji se nalazi u Draževcu – opština Obrenovac. Plac poseduje prilaz sa asfaltnog puta, približnih dimenzija... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Bolnica, Ćuprija

Dve kuće se nalaze na placu površine 5.22 ari. Kuća od 85m2, sastoji se iz hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila... više

148.000€ (688 €/m²)

  • 215m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se parcela 1ha i 12ari , u blizi Čamurliskog puta

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela velike površine 11232m2, nalazi se u blizini Čamurliskog puta. Sa svih strana parcela ima prilazne puteve pa je moguće raditi... više

105.000€ (9 €/m²)

  • 11232m²

Odlična investicija, 55m2, Banovo brdo ID#5705

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u... više

155.000€ (2 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/7 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 122.880€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

122.880€ (1 981 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Plac, 2996m2 Barje Čiflik kod Pirota

Barje Čiflik, Pirot, Pirot

Na prodaju kvalitetna obradiva zemlja, na samo nekoliko kilometara od Pirota i naselja Barje Čiflik, površine 2996m2. Uknjižen, privatna svojina.... više

7.000€ (2 €/m²)

  • 2996m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102635 - CENA 155000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Namešaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu Matice Srpske i centra.... više

155.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

107.180€ (3 152 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 247320€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098107 - Cena sa PDV-om. 247320 e+3 % agencijske provizije. Nov, trosoban stan u mini urbanoj vili blizu Futoške pijace... više

247.320€ (3 170 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stara pazova, Nova Pazova, -, Zemljište, 37181ari, 2230860 EUR

Nova Pazova, Stara Pazova

Industrijska zona Stara - Nova Pazova, Bl. 8 i Bl. 8a, Južna radna ul. bb, a u neposrednoj blizini distributivnog centra Lidl, građevinsko zemljište... više

2.230.860€ (60 €/m²)

  • 37181m²

Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više

96.900€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju zemljište 3245m2, Novo selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom Selu, Naselje Deveti maj, površine 3245m2 tj. 32,45 ari. Nalazi se u blizini asfaltnog puta. Vodi se kao poljoprivredno... više

65.000€ (20 €/m²)

  • 3245m²

- cukarica sf 2642

Cerak, Čukarica, Beograd

Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više

260.000€ (2 765 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • .sprat

Plac, Gorica,12.820m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 12.820m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za... više

264.120€ (20 €/m²)

  • 12820m²