Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Plac 24 ara, Draževac, Obrenovac - 26 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se prelep plac površine 24 ara u naselju Draževac, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac uz asfaltni put – lak pristup... više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Slavija, Ćuprija

Dve kuće sa pločom nalaze se u dvorištu površine 4.33 ara. Kuća od 65m2, kompletno renovirana pre 10 godina, sastoji se iz predsoblja, kupatila,... više

119.000€ (449 €/m²)

  • 265m²
  • /2 spratova

Kuća sa tri stana u centru Jagodine

Širi centar, Jagodina

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje,... više

190.000€ (475 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/3 spratova

Građevinski plac 154 ara, Obrenovac, Draževac – 128 520 €

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 153,56 ari u Draževcu. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost priključka na... više

128.520€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001023

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Krilova. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan. Nalazi se na jednoj od najatraktivnijih lokacija... više

299.730€ (2 606 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Kuća 182m², 9 ari placa, IZUZETNA LOKACIJA, Barič, Obrenovac - 150.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na placu se nalazi stambena kuća sa garažom i letnjom kuhinjom, ukupne površine 182 m². Objekat je u procesu legalizacije. U prizemlju se nalaze... više

150.000€ (824 €/m²)

  • 182m²
  • .sprat

Veternik - Dvoiposoban stan u izgradnji ID#1001147

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Izdvajamo iz ponude dvoiposoban stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu. Pozicioniran na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

97.850€ (2 329 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Građevinsko zemljište 54 ari, Barič, Obrenovac – 70.000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinsko zemljište 54 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 1,5km od glavnog puta. Približne dimenzije parcele... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Idealna kuća za porodicu – komfor i lokacija na jednom mestu!

Dom zdravlja, Ćuprija

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom... više

65.000€ (433 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

Hitno se prodaje stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sai trpezarijom, kupatilo, terasa, podrum. Stan je renoviran, stolarija... više

55.000€ (982 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • .sprat

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 75m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 3.0, 75m2 (terasa 4m2), 1/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

285.000€ (3 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 1/8 spratova

Plac za gradnju na odličnoj lokaciji, blizu novog Kliničkog centra, 371m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju plac za gradnju poslovnog objekta blizu novog Kliničkog centra (retkost), ukupne površine 371m2, na kome se nalazi kuća površine... više

270.000€ (727 €/m²)

  • 371m²

STARI GRAD CENTAR 45m2 , 90000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon,... više

90.000€ (2 000 €/m²)

  • 45m²

NA PRODAJU – PLAC 4 ara u Jagodini!

Kupusara, Jagodina

Prodaje se građevinski plac površine 4 ara, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice! -Lokacija: Jagodina (Sarina međa) - Površina:... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište u građevinskom području

Donji Račnik, Okolina, Jagodina

Tri parcele koje se nadovezuju jedna na drugu i nalaze u gradjevinskom podrucju. Dosadašnja namena je bila vinograd, obradivo zemljište. Moguć... više

6.000€ (0 €/m²)

  • 6313m²

Kuća 58 m², 27 ari, Obrenovac, Barič – 120 000 € (NAMEŠTENA)

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju prizemna kuća u Bariču povšine 58 m2 i pomoćni objekat površine 24 m2 sa garažom, na placu od 26,70 ari. • Struktura: Sastoji se... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Idealna investicija ili dom – 29 m², Telep, Novi Sad - 85.000€

Telep, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 29 m² u suterenu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji na Telepu. Stan je polunamešten... više

85.000€ (2 931 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Suteren.sprat

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne... više

205.000€ (2 303 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova