Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne... više

205.000€ (2 303 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Voždovac, Jajinci, Jajinci, Kuća, 180m2, 399000 EUR

Jajinci, Beograd

Voždovac, Jajinci, kuća od 180 m2 na 7 ari placa. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, špajz, radna soba, hodnik, kupatilo, natkriveni... više

399.000€ (2 216 €/m²)

  • 180m²

Grocka, Boleč, 22 decembra , Zemljište, 1050ari, 55000 EUR

Boleč, Beograd

Boleč, građevinska parcela od 10,5 ari. Dimenzije placa 14m x 84m, blag nagib ka ulici. Parcela izlazi direktno na asfaltiranu ulicu 22 decembra.... više

55.000€ (52 €/m²)

  • 1050m²

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C321 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

42.790€ (2 377 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 18m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 32.90m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

65.800€ (2 056 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 321360€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka,... više

321.360€ (2 678 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • 7/8 spratova

LEPA KUCA! SPRATNICA! PO EXTRA CENI!

Okolina, Sombor

Na prodaju je prelepa kuća na sprat, smeštena na Gakovackom putu u Somboru, površine 66 m², na placu od oko 9 ari. Ova kuća zaista odiše toplinom... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • .sprat

Građevinski plac 31 ar, Ušće, Obrenovac - 34.000€

Ušće, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinsko zemljište površine 31 ar u mestu Ušće, na samo 20 km od Obrenovca. Na placu se ranije nalazio stambeni objekat, koji... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, površine 496m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 496m²

Kuća, Seosko domaćinstvo sa kućom 150 m2 , 1, 88 ha -Veliko polje, Obrenovac

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća i seosko imanje u Velikom Polju kod Obrenovca , na samom Valjevskom putu. Stambena kuća je ukupne površine 150 m2 , spratnosti... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Dušana Jovanovića, 3.0, 72m2, 210000 EUR

Farmaceutski Fakultet, Beograd

U mirnom naselju Stepa Stepanović, prelep stan na šestom spratu od sedam, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki... više

210.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

PRODAJA, 2.0 ADAPTIBILAN STAN, CUKARICKA PADINA

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

Prodajemo uknjzen stan na trecem spratu u sestospratnici, na Cukarickoj padini. Stan je lako adaptibilan u trosoban, bez mnogo gradjevinskih... više

180.000€ (2 903 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 220000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100618. Cena 215.000 EUR+ 3% agencijske provizije... Liman I, četvorosoban stan s predivnim pogledom na traženoj lokaciji... više

220.000€ (3 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 15/17 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Zemljište u građevinskom području

Sarina Međa, Jagodina

Ima priključak za monofaznu struju. Trenutno nije dozvoljena gradnja. Gradska lokacija. više

14.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

310.999€ (3 658 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Čukarica, Železnik, Stevana Filipovića, Zemljište, 1521ari, 35000 EUR

Železnik, Beograd

Na prodaju plac u Železniku u neposrednoj blizini izvora Sveta Petka i ulice Stevana Filipovića površine 15,21 ari. Do placa vodi asfaltirani... više

35.000€ (23 €/m²)

  • 1521m²