Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9966 oglasa

Odlična ponuda, plac 3,81ar, Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u naselju Šljaka. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

31.000€ (81 €/m²)

  • 381m²

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 99m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode... više

247.500€ (2 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta... Stan je projektovane površine 44.36... više

91.400€ (2 077 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

GARAžA NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

više

38.000€ (1 583 €/m²)

  • 24m²

Trosoban stan 78m2, centar, kod crkve Sv. Luka

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 78m2, vodi se kao poslovni prostor, na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini crkve Sv. Luka. Stan se nalazi na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/4 spratova

Veliki plac sa vikendicom u naselju Sarina Međa

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće,... više

42.240€ (1 408 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Zemun, Ugrinovci, -, Zemljište, 22800ari, 1368000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Naselje Ugrinovci, na magistralnom putu Dobanovci - Batajnica, a na 4km od petlje autoputa Beograd - Šid, zemljiste u građevinskom području... više

1.368.000€ (60 €/m²)

  • 22800m²

LOKAL RUMA, 412000€

Ruma, Ruma

Ruma -centar, poslovni prostor pod dugoročnim zakupom, na uglu dve ulice sa uličnim lokalom od 152 m2,dve etaže, 390m2 +++Agencijska oznaka... više

412.000€ (1 056 €/m²)

  • 390m²

7.0, Kaluđerica, Višnjićeva, 150m2, plac 6 ari

Kaluđerica, Grocka, Beograd

7.0, Kaluđerica, Višnjićeva, LUX, 150m2, plac 6 ari, Pr+1+2+3+PK, EG, 4 terase, 2 lođe, garaža, 2 parking mesta, podrum, renovirano. U mirnom... više

300.000€ (2 000 €/m²)

  • 150m²
  • 1/2 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3%... Pogodno smešten dnevni... više

65.000€ (2 954 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zlatibor, Čajetina - Narcisa, 900m2

Okolina, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Narcisa ugostiteljski objekat, 900m2 (terase), PR+3, CG/nafta/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda,... više

1.400.000€ (1 555 €/m²)

  • 900m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar, 37m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 1.5, 37m2, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Na prodaju jednoiposoban stan u Mirijevu, površine... više

158.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja, dvoiposoban stan, Rasadnik, 56,5 m2, III sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na III spratu... više

116.390€ (2 078 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Telep, Novi Sad

Telep, uknjizen stan. Agencijska oznaka stana 1102337. Cena stana 65.000eu +3% agencijske provizije. Klasican jdnosoban stan sa kosinama. Mogucnost... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 4/4 spratova

- crna gora sf 2247

SUTOMORE, Bar

Kuća u Sutomoru na sprat. U prizemlju su tri apartmana veličine po 30 kvadrata i garaža Na spratu su tri sobe, kuhinja, dnevni boravak, dva... više

400.000€ (2 666 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Plac za gradnju vikendice u Proseku, 944 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, pogodan za gradnju vikendice ili kuće za stanovanje, na atraktivnoj, osunčanoj... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 944m²