Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9965 oglasa

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

Nov, odmah useljiv stan sa povraćajem PDV-a i otplatom na rate!!!

Vašarište, Jagodina

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i... više

82.160€ (829 €/m²)

  • soba
  • 99m²
  • 8/8 spratova

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Kopaonik, Treska - Patrijarha Pavla, 482m2

Treska, Okolina, Kopaonik

Kopaonik, Treska - Patrijarha Pavla ugostiteljski objekat, 482m2 (12 apartmana, 2 pomoćne prostorije, 1 lounge/pub), PO+PR+I+Ptk, norveški... više

870.000€ (1 804 €/m²)

  • 482m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Končarevu blizu Morave. više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin - uknjižena kuća na 8 ari placa, novogradnja

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8... više

270.000€ (1 238 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

PRELEPO RENOVIRAN STAN NA GLAVNOJ ULICI

Centar, Sombor

STAN Prodaje se trosoban stan od 91m2 u pešačkoj zoni na prvom spratu. Stan je izuzetno lepo renoviran i čine ga predsoblje, velik i osunčan... više

103.000€ (1 131 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 1.sprat

Poljoprivredno zemljište 42 ara, Barič, Obrenovac - 42.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 42 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 52m x 78m. Plac se... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

Građevinski plac 31 ar, Ušće, Obrenovac - 34.000€

Ušće, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinsko zemljište površine 31 ar u mestu Ušće, na samo 20 km od Obrenovca. Na placu se ranije nalazio stambeni objekat, koji... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin - Dobanovci, industrijska zona 2.3 hektara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Plac u industrijskoj zoni površine 229 ari sa širinom fronta 232 metra. Udaljenost do izlaza na auto put 1.5 kilometara. Dozvoljena gradnja... više

915.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice, 42.58a

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac/građevinsko zemljište 42.58a, front prema ulici 38m Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandić... više

147.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Okolno mesto, Omoljica, Omoljica, Kuća, 120m2, 102000 EUR

Omoljica, Pančevo

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum.... više

102.000€ (850 €/m²)

  • 120m²

Prodaja zemljišta u Jovanovcu

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 1 hektara i 25,70 ari u naselju Jovanovac. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva prve klase. Nalazi se... više

255.000€ (20 €/m²)

  • 12570m²

Odlična ponuda, plac 3,81ar, Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u naselju Šljaka. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

31.000€ (81 €/m²)

  • 381m²

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 99m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode... više

247.500€ (2 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova