Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9960 oglasa

Savski venac, Slavija - Deligradska, 51m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan,... više

219.000€ (4 294 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5/8 spratova

Novi Sad, Centar - Namešten dvosoban stan ID#1001180

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdvajamo iz ponude namešten, komforan po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

210.900€ (3 295 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 77m2, 144000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

144.000€ (1 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se plac u Jagodnjaku

Jagodnjak, Paraćin

Prodajemo plac pravilnog oblika u mirnoj ulici u Jagodnjaku ,moguce prikljucenje vode i struje. Moguće korigovanje cene više

32.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

Oglasava se prodaja stana u blizini Novosadskog sajma. Agencijska oznaka 1098272. CENA: 240 000 e + 3 % agencijske provizije. Stan je kompletno... više

240.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 1/6 spratova

Kuće u Donjem Komrenu, plac 10a, objekti 500m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri... više

375.000€ (750 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Na prodaju poljoprivredno zemljište - Jelašnički put, 14,89 ari

Jelašnica, Niška banja, Niš

Prodaje se parcela poljoprivredno zemljište na Ješničkom putu površine 14,89 ari. Parcela se nalazi na izuzetnoj lokaciji uz glavni asfaltni... više

22.000€ (14 €/m²)

  • 1489m²

Kuća 148 m2 + 70 m2, 11.73 ara, Čačak - 115.000€

Lučani

Prodaje se prelepa, spratna kuća ukupne površine 148 m2 + 70 m2 pomoćni objekat, sve na placu od 11.73 ara. Sastoji se iz 3 etaže i to: suteren,... više

115.000€ (777 €/m²)

  • 148m²
  • /3 spratova

Na prodaju plac, površine 775 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 775m2. Vodi se kao poljoprivredno... više

9.000€ (11 €/m²)

  • 775m²

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 87m2, 108900EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUZNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53... više

108.900€ (1 251 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Garaža, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju zidana garaža na Panteleju, na odličnoj lokaciji u blizini Osnovne Škole Stefan Nemanja. Garaža je površine... više

14.000€ (736 €/m²)

  • 19m²
  • Prizemlje

Na prodaju poljoprivredno zemljište

7. juli, Paraćin

Na prodaju veca parcela sa bunarom i manjim objektom više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šestosobna kuća VETERNIK, 247200€

Veternik, Novi Sad

Uknjižena spratna šestosobna kuća u Veterniku na lepom placu od 660 m2. Zidana je punom ciglom. Mogla bi da funkcioniše i kao dve stambene... više

247.200€ (1 471 €/m²)

  • 168m²

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 4.0, 124m2, 434000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija... više

434.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.600€ (1 808 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 2/2 spratova

Plac 59 ari, Obrenovac, Konatice – 26 500€

Konatice, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 59 ari u Konaticama, opština Obrenovac, približnih dimenzija 77x77m. • Plac se nalazi u prelepom... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²