Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9959 oglasa

Lokal kod bolnice, Jagodina

Centar, Jagodina

Odličan manji lokal u blizini bolnice. Lokal ima potrebni mokri čvor, grejanje je centralno i postoji magacinski prostor. Dosadašnja namena... više

28.000€ (2 000 €/m²)

  • 14m²
  • .sprat

Plac za gradnju sa građ.dozvolom, Goč, izletište Mitrovo Polje, 44,38 ar

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta,... više

268.000€ (60 €/m²)

  • 4438m²

SURCIN RADIOFAR 3000m2 , 300000e

Radiofar, Surcin, Beograd

Prodajemo uknjiženi idealni deo parcele (2/3) u naselju Radiofar. Parcela je na odličnoj poziciji, sa izlaskom na asfaltnu ulicu - Milana Konjovića.... više

300.000€ (100 €/m²)

  • 3000m²

Plac na prodaju, 39 ari

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac na L. Steni, MINovo naselje, pogodan za gradnju. Plac se nalazi na mirnom mestu. Plac je velicine 39 ari, pravougaonog oblika.... više

128.000€ (32 €/m²)

  • 3900m²

Merošina, Oblačinsko jezero

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju 2 kuće na placu od 10 a,na par minuta vožnje od Oblačinskog jezera. Kuća novije gradnje 45m2 satoji se od predsoblja, dnevnog boravka... više

70.000€ (551 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

Topola - centar, 128.15 ari

Centar, Topola

Topola - centar plac, 128.15 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalazi se plac na gradsko-građevinskom zemljištu... više

154.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobodjenja, 1.0, 34m2, 137000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132193, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban stan... više

137.000€ (4 029 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 8/10 spratova

Stara pazova, Nova Pazova, -, Poslovni objekat, 1120m2, 1050000 EUR

Nova Pazova, Stara Pazova

Poslovni objekat u industrijskoj zoni - novorenovirana hala 970m2, i 150m2 koji obuhvataju opremljene kancelarije, kuhinju, sanitarne objekte,... više

1.050.000€ (937 €/m²)

  • 1120m²

Grocka, Zaklopača - Staro selo, 85.21a

Zaklopača, Grocka, Beograd

Grocka, Zaklopača - Staro selo plac/građevinsko zemljište, 85.21a, front prema jednoj ulici 116m, front prema drugoj ulici 145m Prodaje se... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stara Pazova, Stari Banovci - Rade Ninkovića, 116m2 + 285m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci - Rade Ninkovića dve kuće, 116m2 + 285m2, terasa 10m2, PR+1, EG, parking, struja, voda, asfalt, plac 16.90 ari... više

300.000€ (729 €/m²)

  • 411m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA + POSLOVNI PROSRTOR

Centar, Sombor

HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više

100.000€ (282 €/m²)

  • 354m²
  • .sprat

Novogradnja u Sokobanji, 1.5, 37.22 m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u Sokobanji,u blizini srednje škole, u objektu u izgradnji P+2+PK, 37,22 m2. Stan se nalazi na 1. spratu i sastoji se od ulaznog... više

70.930€ (1 917 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/7 spratova

Autokomanda, stan u vili sa baštom ID#1542

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Trosoban stan 78m2, centar, kod crkve Sv. Luka

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 78m2, vodi se kao poslovni prostor, na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini crkve Sv. Luka. Stan se nalazi na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/4 spratova

ODLICAN TROSOBAN STAN – BW DIVA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

303.888€ (4 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova