Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9959 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica - Nov, neuseljavan četvorosoban dupleks stan ID#1001189

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, neuseljavan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

281.822€ (2 272 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA, LOKAL NA EKSKLUZIVNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA

Terazije, Stari Grad, Beograd

Prodajemo uredjen poslovni prostor od 82m2 , smesten u suterenu stambeno - poslovne zgrade na izuzetnoj lokaciji – izmedju Trga republike I... više

190.000€ (2 317 €/m²)

  • 82m²

Kuća Donji Komren sa pomoćnim objektom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2... više

160.000€ (433 €/m²)

  • 369m²
  • Prizemlje

Surčin - uknjižena kuća na 8 ari placa, novogradnja

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8... više

270.000€ (1 238 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve... više

125.000€ (2 272 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Plac u Ćupriji, naselje Minel

Minel, Ćuprija

Na prodaju pravilan plac površine 5,15 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001184

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, više trgovinskih... više

160.160€ (3 906 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 5/7 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Brane Crnčevića

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.0, 36m2 (uknjižen na 30m2), PSUT/5, grejanje na struju, renoviran, interfon, internet, ktv Jednosmerna ulica Brane Crnčevića, ranije zvana... više

155.000€ (4 305 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Suteren/5 spratova

Samo kod nas – dvosoban stan u blizini centra Jagodine 60m2 + tri terase

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom,... više

70.000€ (1 166 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Kuća za rušenje sa velikim placem na odličnoj lokaciji u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Plac Donji Matejevac I, 2273 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Vrbnici - KO Donji Matejevac I. Plac je površine 2273m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Udaljen od asvaltnog... više

10.000€ (4 €/m²)

  • 2273m²

Poljoprivredno zemljište 26 ari, Veliko Polje, Obrenovac - 30.000€

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Plac je ravan, pravougaonog oblika, površine 25,78 ari, dimenzija 35 x 75 metara. Zemljište pogodno za različite poljoprivredne kulture, kao... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Detelinara, Novi Sad

Cena stana 120,000 eu+ 3% agencijske provizije. Uknijžen dvosoban stan na Detelinari. Odličan raspored sa komotnim sobama i odvojenom kuhinjom.... više

120.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Pantelej 33m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Jednoiposoban stan, površine 33m2, u prizemlju stambene zgrade novijeg datuma na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog... više

73.000€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/4 spratova

Beograd-Kosmaj, Drlupa, Živanove Livade, Plac 43a

Kosmaj, Beograd

Beograd-Kosmaj, Drlupa, Živanove Livade Plac 43a Na prodaju atraktivno zemljište površine 43 ara, smešteno u naselju Drlupa na Kosmaju, na nadmorskoj... više

51.000€ (11 €/m²)

  • 4328m²

Zemun, Banijska, parking mesta u garaži ID#1377

Gornji grad, Zemun, Beograd

Prodaja parking mesta u garaži,Zemun,Banijska,17000eur +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži u Zemunu,u Banijskokoj ulici.... više

17.000€ (1 307 €/m²)

  • 13m²