Jagodin mala, Pantelej, Niš
Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više
216.500€ (1 615 €/m²)
Sarina Međa, Jagodina
Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće,... više
42.240€ (1 408 €/m²)
Borča, Palilula, Beograd
Na prodaju je izuzetan, svetao stan u novogradnji, lociran u neposrednoj blizini tržnog centra u Borči. Idealna prilika za kupce koji traže... više
108.000€ (2 400 €/m²)
Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd
• Na prodaju građevinski plac površine 17,22 ara u Maloj Moštanici, Obrenovac. • Plac je pravougaonog oblika. • Na placu postoji mogućnost priključka... više
25.000€ 0 €/m²)
Siokovac, Okolina, Jagodina
U srcu prirode, na samo par minuta vožnje od Jagodine, nalazi se vaša idealna oaza mira i tišine. Ova šarmantna vikendica od 95 m² smeštena... više
16.500€ (173 €/m²)
Beli Potok, Beograd
Nesvakidašnja, JEDINSTVENA ponuda, nadomak Beograda, prelepo imanje od 12.5a na kom se nalaze dve kuće - prva je 256m2, strukture 7.0, a druga... više
620.000€ (1 333 €/m²)
Cardak, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka - 3091491 - CENA JE 210 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena četvorosobna kuća na Čardaku. Kuća se sastoji od dnevnog... više
210.000€ (1 111 €/m²)
Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd
Prodajemo uknjzen stan na trecem spratu u sestospratnici, na Cukarickoj padini. Stan je lako adaptibilan u trosoban, bez mnogo gradjevinskih... više
180.000€ (2 903 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više
465.990€ (3 503 €/m²)
Bioskop Voždovac, Voždovac, Beograd
Voždovac, Bioskop Voždovac - Isidore Sekulić kuća, 3.0, 145m2 (terasa 10m2), PR+1+PTK, EG na struju, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više
299.000€ (2 062 €/m²)
Kalač brdo, Palilula, Niš
Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više
69.400€ (1 779 €/m²)
Nova Selenča, Sombor
HALA! SPUŠTENA CENA! Staparski put,industriska zona,oko 1000m2,proizvodnog, magacinskog i administrativnog prostora, od čega je hala od 531m2,... više
450.000€ (847 €/m²)
Veliki Mokri Lug, Beograd
Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više
75.900€ (2 530 €/m²)
Akva Park, Jagodina
Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje,... više
44.000€ (1 692 €/m²)
Baćevac, Beograd
U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale... više
45.000€ (13 €/m²)
Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd
Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan... više
193.000€ (3 271 €/m²)
Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni... više
133.385€ (3 811 €/m²)
Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd
Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban... više
95.000€ (1 250 €/m²)