Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Grocka, prostrana kuća, 333m2

Grocka, Grocka, Beograd

Grocka, Bulevar revolucije, kuća 297m2+36m2 pomoćnih objekata, 2 terase, PR+2, uknjižena samostojeća kuća na placu od 11,16 ari. Ova kuća,... više

280.000€ (840 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

Kuća, Seosko domaćinstvo sa kućom 150 m2 , 1, 88 ha -Veliko polje, Obrenovac

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća i seosko imanje u Velikom Polju kod Obrenovca , na samom Valjevskom putu. Stambena kuća je ukupne površine 150 m2 , spratnosti... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

Kuća sa lokalima u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2, na 11 ari placa

Grejač, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske... više

28.000€ (222 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje

Na prodaju starija kuća 67m² sa velikim imanjem 51a, Orašac - 18.000€

Orašac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se starija kuća površine 67 m², uz staru štalu, na izuzetno velikom placu ukupne površine 51,26 ari, od čega je 23 ara bagremove šume.... više

18.000€ (268 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 256470€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094134 Uknjižen četvorosoban duplex, na odličnoj lokaciji u centru, u delu koji gravitira ka pozorištu. Zgrada je novije... više

256.470€ (2 374 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Kopaonik, Treska, Miloša Đurića - zemljište 14,24a

Treska, Kopaonik

Kopaonik, Treska, Miloša Đurića GZ, 14,24a, struja Na prodaju građevinsko zemljište na Kopaoniku, u naselju Treska. Front ka putu (tucanik)... više

79.000€ (55 €/m²)

  • 1424m²

Kuća 49 m², 10 ari, Obrenovac, Baljevac – 35 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Baljevcu, opština Obrenovac, površine 49 m2, na placu od 10,20 ari, u mirnom delu idealna za vikendicu. • Struktura: Kuća... više

35.000€ (714 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 648900€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100977. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Uz ovu ponudu ide i garažno mesto. Jedinstveno na tržištu. Pristupate... više

648.900€ (3 344 €/m²)

  • 5 soba
  • 194m²
  • 2/3 spratova

VOZDOVAC VOJVODE VLAHOVICA 315m2 , 445000e

Vojvode Vlahovica, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Vojvode Vlahovica, lokal od 315 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, klima,... više

445.000€ (1 412 €/m²)

  • 315m²

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica, 95.63a

Koraćica, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica plac - građevinsko zemljište, 95.63a, front prema ulici 26m Na 50 km od Beograda, 6 km od Mladenovca, na 8 km... više

79.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Denkova bašta, Tatar Bogdanova , Garaža, 11m2, 22000 EUR

Denkova Bašta, Beograd

Garažno mesto u novogradnji, blizu raskrsnice Gospodara Vučića i Vojislava Ilića, uknjiženo na 11m2 (za putničko vozilo srednje veličine), nivo... više

22.000€ (2 000 €/m²)

  • 11m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 220000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100618. Cena 215.000 EUR+ 3% agencijske provizije... Liman I, četvorosoban stan s predivnim pogledom na traženoj lokaciji... više

220.000€ (3 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 15/17 spratova

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, 92, 78 ara

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 92,78 ara Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara!... više

56.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine!

Centar, Jagodina

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine! ✨ Prodaje se izuzetan trosoban dupleks u najtraženijem delu Jagodine – idealan... više

89.000€ (1 072 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 8/8 spratova

Kuća sa poslovnim prostorom

Kolonija, Jagodina

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka... više

125.000€ (625 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Idealno za dva apartmana – Studentski trg

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Idealno za dva apartmana – Studentski trg U prilici smo da vam ponudimo izuzetno atraktivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u strogom... više

383.500€ (4 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Investiciona prilika! - Njiva 29, 44 ari blizu Jagodine

Jagodina

* Na prodaju njiva površine 29,44 ari, smeštena u mirnom i pristupačnom delu u blizini Jagodine. * Zemljište je ravno i pogodno za poljoprivrednu... više

4.500€ 0 €/m²)

  • 0m²