Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Za prave ljubitelje prirode – mir i pogled koji leči!

Senjski Rudnik, Okolina, Despotovac

Na prodaju vikendica u Senjskom Rudniku, idealna za sve koji sanjaju o miru, tišini i potpunom skladu sa prirodom. Smeštena na imanju od oko... više

40.000€ (222 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Kuća za porodicu koja želi svoj mir, prostor i malo hedonizma , Ribare, nadom

Ribare, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali... više

105.000€ (210 €/m²)

  • 500m²
  • 2/2 spratova

Plac, Desimirovac kod Kragujevca- površina 5000 m2, poljoprivredno zemljište

Desimirovac, Kragujevac, Kragujevac

Plac je pogodan za izgradnju kuće, vikendice, hale, kao i za sve vrste zasada. Prodaje se zemljište površine 5000 m2, od već postojećih parcela.... više

17.000€ (3 €/m²)

  • 5000m²

Kuća renovirana-dve stambene celine

Dankovo, Paraćin

+pomoćni objekti 99m2 U cenu kuće uračunat veći deo nameštaja. Stolarija pvc, krov kompletno renoviran. više

70.000€ (1 060 €/m²)

  • 66m²
  • .sprat

Poslovni prostor/Pivara

Pivara, Jagodina

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 više

58.000€ (725 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Seosko domaćinstvo u Gornjem Ljubešu kod Aleksinca

Gornji Ljubeš, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim... više

42.000€ (148 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje

Stari grad, centar - Kneza Mihaila, 189m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kneza Mihaila 6.0, 170m2 (terasa 22m2), 5+6/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

ODLIČNA KUĆA ZA VEĆU PORODICU U APATINU!!!!

Širi centar, Apatin

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od... više

88.000€ (967 €/m²)

  • 91m²
  • .sprat

GROCKA KALUDJERICA 80m2 , 2T , 149000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

149.000€ (1 862 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 321360€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka,... više

321.360€ (2 678 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • 7/8 spratova

Građevinski plac 17 ari, Obrenovac, Mala Moštanica - 25 000 €

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 17,22 ara u Maloj Moštanici, Obrenovac. • Plac je pravougaonog oblika. • Na placu postoji mogućnost priključka... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela od 20 ari pored glavnog puta sa strujom i vodom!

Trnava, Jagodina

PARCELA NA TOP LOKACIJI –na 600 metara od centra Jagodine! 5000 e/aru Na prodaju gradsko građevinsko zemljište uz glavni put na Trnavskom putu... više

102.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100562. Cena stana 198 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi stan na idealnom mestu na bulevaru - dvorišno... više

198.000€ (3 046 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Kuća na prodaju-okolina Rtnja

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Prodajemo odmah useljivu komfornu porodičnu kuću sa pomoćnim objektima i garažom u Krivom Viru nadomak Boljevca ,i na samo 20km od planine Rtanj... više

63.000€ (504 €/m²)

  • 125m²
  • .sprat

Pećinci, Šimanovci - Milana Ćirkovića, 902m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Milana Ćirkovića kuća, 902m2 (terasa 2m2), PR+I+II, CG, klima, internet, parking, garaža 179m2, pomoćne prostorije, struja,... više

450.000€ (498 €/m²)

  • 902m²
  • Prizemlje/2 spratova

GARAžA NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

više

38.000€ (1 583 €/m²)

  • 24m²

Novi Sad, Centar - Nov trosoban stan ID#1000991

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

213.185€ (3 279 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Apartman na Kopaoniku, 41 m2, u Milmari Resortu

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na prizemlju, u Milmari Resortu na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 41 m2, sa odvojenom... više

90.000€ (2 195 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje