Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 73m2

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

3.5, 73m2(terasa), PR/6, CG, lift, klima, internet, ktv Stan se nalazi preko puta Studentskog grada, u Bloku 34 koji je infrastrukturno kompletno... više

277.000€ (3 794 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/6 spratova

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

24.500€ (1 225 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Mutapova 46m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Zemljište u građevinskom području

Sarina Međa, Jagodina

Ima priključak za monofaznu struju. Trenutno nije dozvoljena gradnja. Gradska lokacija. više

14.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Retko u ponudi, luksuzna kuća 360m2, centar

Centar, Leskovac, Leskovac

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više

239.000€ (663 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 184000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100974. CENA stana 184 000e + 3% agencijske provizije. Bulevar Patrijarha Pavla, četvorosoban, 92m2, treći sprat. Četvorosoban... više

184.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina, 39m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i... više

138.500€ (3 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Odličan trosoban stan u kući. 93m2, 3.sprat- potkrovlje, Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu... više

125.000€ (1 344 €/m²)

  • Garsonjera
  • 93m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lokal sa izlogom, Levač

Levač, Jagodina

Odličan lokal u naselju Levač, sa izlazom na glavnu ulice *Mokri čvor *Izlog *Prilaz sa ulice *Granitne pločice više

82.500€ (1 500 €/m²)

  • 55m²
  • /1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze... više

77.250€ (2 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske, 64m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2.5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodajemo plac u Dankovu (gradsko gradjevinsko zemljište)

Dankovo, Paraćin

Dužina fronta do ulice 14m Mogućnost priključenja vode,struje ,kanalizacije,gasa više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/7 spratova

Poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu, 23 ara, Ratari, Obrenovac - 1

Ratari, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 23 ara, koji se vodi kao poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu. Nalazi se u mestu Ratari, na samo 8 km od... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,... više

123.720€ (2 062 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 500000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090046 - uknjižena spratna kuca na Čardaku u mirnom kraju s puno zelenila. više

500.000€ (1 250 €/m²)

  • 400m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova