Prodaja, mesto nis, opstina pantelej, naselje durlan

Pronađeno 254 oglasa

Plac Branko Bjegović

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u novom naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini osnovne škole Ivo Andrić i vrtića Panda. Plac je gradsko građevinsko... više

210.000€ (41 €/m²)

  • 5120m²

Kuca, Pantelej 450m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi... više

397.000€ (882 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Stembeno poslovni prostor, Jagodin mala

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaji stambeno poslovni prostor, sa odličnom pozicijom za obavljanje različitih delatnosti. Sastoji se od tri etaže, na prvoj etaži se... više

288.000€ (800 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Kuća u Donjoj Vrežini, 239 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju nova kuća u Donjoj Vrežini, površine 239 m2. Sastoji se od prizemlja, 2 sprata i potkrovlja i svaki sprat čini posebnu stambenu jedinicu.... više

240.000€ (1 004 €/m²)

  • 239m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac u blizini autoputa

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u blizini autoputa, na veoma atraktivnom mestu. Plac je površine 2781m2. Plac se vodi kao gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen... više

43.300€ (15 €/m²)

  • 2781m²

Kuća, 345m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Čalije. Kuća je površine 115 m2 u osnovi na placu od 464 m2 i sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja... više

350.000€ (1 014 €/m²)

  • 345m²
  • Prizemlje

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

2.5 stan na Panteleju

Pantelej, Niš

Niš, Pantelej - Gornjomatejevačka, prodaje se odličan stan 54m2, u novogradnji, na 1. spratu od 3 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog... više

96.000€ (1 777 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 42.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

76.860€ (1 830 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

78.660€ (1 829 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 2/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 50m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

2.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 62m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

111.600€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/4 spratova

2.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 65.95m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

118.700€ (1 826 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

2.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 60m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Stan se nalazi na... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.6m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

83.900€ (1 823 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova