Prodaja, mesto nis, opstina pantelej, naselje durlan

Pronađeno 254 oglasa

Na prodaju jednoiposobni stan 48 m2 na Panteleju

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 48 m2 na Panteleju. Stan se nalazi u suterenu nove zgrade, pored glavnog ulaza do stana se može doći i posebnim... više

74.400€ (1 550 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor, Magacin

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Njegoš, Benetona, 5 minuta vožnje do samog centra grada. Zbog same pozicije idealan... više

950.000€ (558 €/m²)

  • 1700m²
  • Prizemlje

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 51.09m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

91.963€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Plac Vinik, 1714m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac na Viniku, na sjajnoj lokaciji, pored glavnog puta. Plac je površine 1714m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Reč... više

210.000€ (122 €/m²)

  • 1714m²

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,27m2, treći sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.287€ (1 810 €/m²)

  • Garsonjera
  • 46m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja, Jagodin mala, trosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više

147.115€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji, 14 ari.

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju plac, gradsko-gradjevisko zemljište u novijem delu Somborskog bulevara. Plac je povrsine 14 ari i nalazi se na raskrsnici budućih... više

220.000€ (156 €/m²)

  • 1408m²

Plac, građevinsko zemljište -voćnjak, Vinik, 2018 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 2018m2, pravilnog oblika. Uknjižena kao gradsko građevinsko zemljište, voćnjak, u izuzetnom prirodnom okruženju.... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2018m²

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Plac, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrežini, pravougaonog oblika, nalazi se iza firme Put-Inženjering. Površina placa je 1106 m2,... više

44.200€ (39 €/m²)

  • 1106m²

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, plac 10,5 ari

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju prostrana porodična kuća u Donjoj Vrežini, smeštena na velikom i lepo održavanom placu površine 10,5 ari. Kuća se nalazi u mirnom... više

165.000€ (634 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, Donja Vrezina, 1140 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1140 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

47.000€ (41 €/m²)

  • 1140m²

Plac, Vinik-Kamenica, 2248 m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 2248 m2. Plac se nalazi pre ulaska u selo Kamenica, oko 500 m od asfaltnog puta, uknjižen kao gradsko građevinsko... više

15.000€ (6 €/m²)

  • 2248m²

Plac, Vinik-Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa leve strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

39.900€ (29 €/m²)

  • 1366m²

Plac, Vinik - Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

49.900€ (24 €/m²)

  • 2000m²

Kuća, Domaćinstvo, 22 ara plac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju kuca na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, na samo par kilometara od grada. Kuća je uvučena nekih 350 metara od asfalta... više

206.000€ (2 060 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje