Prodaja, mesto nis, opstina pantelej, naselje durlan

Pronađeno 254 oglasa

Odlična ponuda, plac 663m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 663m2.Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo... više

4.350€ (6 €/m²)

  • 663m²

Odlična ponuda, plac 1308m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 1308m2. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo... više

7.550€ (5 €/m²)

  • 1308m²

Odlična ponuda, plac 3105m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 3105m2. Prednji front je 15,21m širine, dužina... više

16.000€ (5 €/m²)

  • 3105m²

Odlična ponuda, plac 4697m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjoj Vrežini. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4697m2. Prednji front je 49,20m širine, dužina placa... više

48.500€ (10 €/m²)

  • 4697m²

Kuća, Donja Vrežina, Nis

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra... više

90.000€ (857 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac, Podvinik

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na lepoj lokaciji. Plac je u neposrednoj blizini Matejevackog puta i udaljen je 5 minuta autom od grada, predstavlja pogodan... više

55.000€ (13 €/m²)

  • 4157m²

Magacinski prostor, garaža, 112m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan, višenamenski magacinsko-poslovni prostor u naselju Čalije. Objekat je novije gradnje, uknjižene površine 102m2,... više

65.000€ (580 €/m²)

  • 112m²
  • Prizemlje

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 4751 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju lepa parcela pravougaonog oblika, trenutno poljoprivredno zemljište, 250 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena je... više

47.000€ (9 €/m²)

  • 4751m²

Porodična kuća u Gornjem Matejevcu, 140 m2

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog... više

61.860€ (441 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Plac u poslovnoj zoni, 3108 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, u poslovnoj zoni. Ukupna površina placa je 3108m2, ulazni front je oko 38m2, dubina oko 80m. Asfaltni prilaz, komunalije... više

33.000€ (10 €/m²)

  • 3108m²

Plac, Vinik, 4450M2.

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, pravougaonog je oblika, uknjižen kao gradsko gradjevinsko zemljiste. Ukupna povrsina placa iznosi 4450... više

32.000€ (7 €/m²)

  • 4450m²

Na prodaju plac podvinik, 781m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u blizini autoputa, na veoma atraktivnom mestu. Plac je površine 781m2. Plac se vodi kao gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen... više

16.000€ (20 €/m²)

  • 781m²

Dvospratna kuća kvalitetne gradnje, 300 m2, 1027 m2 placa,

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • 2.sprat

Prodaje se parcela u blizini vinoskog podruma Malča. Parcela je trenutno poljo

Malča, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela od 935m2, pogodna za izgradnju kuće ili vikendice. U blizni su kuće i dostupni su svi priključci , za struju vodu i kanalizaciju.... više

16.000€ (17 €/m²)

  • 935m²

Prodaja parcele u blizini hotela Malča

Malča, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno... više

11.000€ (24 €/m²)

  • 445m²

3.5, stan na Panteleju, 99m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje.... više

103.100€ (1 041 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 1.sprat

Plac u Knez selu, u vikend naselju

Knez selo, Pantelej, Niš

Prodaje se plac površine 2463m2. Plac se nalazi u viken naselju u Knez selu, pogodan za gradnju vikendice i kuće , posto su u blizini priključci... više

20.000€ (8 €/m²)

  • 2463m²

Kuća, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni... više

290.000€ (647 €/m²)

  • 448m²
  • 1/2 spratova