Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

IDEALNA KUĆA ZA PORODICU!

Crvenka, Sombor

Prodaje se porodična kuća od 126m2 na velikom placu od 1421m2. Uz kuću je manji objekat koji služi kao letnja kuhinja, velika zidana šupa za... više

120.000€ (952 €/m²)

  • 126m²
  • .sprat

DVORIŠNI STAN!!

Centar, Sombor

DVORIŠNI STAN ! U centaru grada se prodaje dvorišni stan , 61m2 , poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i dve sobe. Uknjižen,... više

42.000€ (688 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

IDEALNO ZA PORODICU I DOMAĆINSTVO!!!

Kupusina, Okolina, Apatin

KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i... više

31.000€ (111 €/m²)

  • 277m²
  • .sprat

OAZA MIRA ZA PORODICU

Gornja Varoš, Sombor

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren,... više

97.000€ (455 €/m²)

  • 213m²
  • 1/1 spratova

PLAC - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U NENADIĆU

Okolina, Sombor

Prodaje se građevinsko zemljište od 1434m2, njiva 1. klase. Plac je pravilnog oblika, voda, struja dovedeni do placa. Cena 13.500e više

13.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC!

Bezdan, Okolina, Sombor

PLAC! Na ulazu u Bezdan,iz pravca Sombora,na glavnom putu,4899m2,očišćen plac, nekada na njemu objekat od 220m2,koji postoji papirološki,pogodan... više

13.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

ODLIČNA PORODIČNA KUĆA!

Šikara, Sombor

KUĆA! Spratna 174m2 na placu od 479m2, nalazi se kod Rasadnika. U prizemlju su predsoblje iz koga se ide u kuhinju sa trpezarijom sa izlazo... više

98.000€ (563 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

KUĆA ZA RENOVIRANJE! PORODIČNA!!

Mlake, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća od 130m² na placu od 6.8 ari, trosobna, čvrste gradnje, smeštena u mirnoj ulici, idealna za one koji traže dom... više

59.800€ (460 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

PRELEP SALONSKI STAN U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

STAN! U ponudi je izuzetno atraktivan salonski stan ukupne površine 232 m², koji se nalazi na prvom spratu u strogoj gradskoj zoni, sa pogledom... više

255.000€ (1 099 €/m²)

  • soba
  • 232m²
  • 1.sprat

PORODIČNA KUĆA SA LOKALOM

Mlake, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća od 129m2 sa lokalom, malim stanom i pomoćnim prostorijama od 120m2 na parceli od 755m2. Kuća poseduje hodnik,... više

154.500€ (1 197 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

PLAC ZA GRADNJU

Prnjavor, Sombor

U Prnjavoru se prodaje plac za granju. Na parceli od 2862m2 već postoje stari objekti od 116m2, za rušenje. Vode, struje ima na placu. Cena... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STAN-ČETVOROSOBAN-NOVOGRADNJA-ŠIRI CENTAR

Centar, Sombor

STAN!!! NOVOGRADNJA!! --- Na prodaju izuzetno prostran i svetao četvorosoban stan, površine 114m², koji odiše elegancijom i udobnošću. Smešten... više

154.600€ (1 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 1/1 spratova

TROSOBAN STAN! KOMPLETNO OPREMLJEN !

Selenča, Sombor

STAN! Trosoban 83m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje,... više

77.250€ (930 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 8/8 spratova

MALA KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Gornja Varoš, Sombor

Nedaleko od centra grada se prodaje kuća čvrste gradnje od 95m2 sa garažom od 23m2, na parceli od 236m2. Kuća poseduje predsoblje kao zatvorenu... više

60.000€ (631 €/m²)

  • 95m²
  • .sprat

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća,... više

17.000€ (78 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat

VIKENDICA! BARAČKA

Bezdan, Okolina, Sombor

VIKENDICA! Na prodaju je prelepa vikendica u Bezdanu, smeštena na izuzetnoj lokaciji na Baračkoj, prvi red do vode. Ova čvrsta i lepo održavana... više

37.500€ (852 €/m²)

  • 44m²
  • .sprat

ZAMENA STANA!

Selenča, Sombor

ZAMENA ZA MANJI STAN NA 1.SPRATU! STAN! Selenča, kod kafića Rolex, veličine 66m2 na 1.spratu! Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje... više

1€ (0 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova