Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

KUĆA U ČONOPLJI

Čonoplja, Okolina, Sombor

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima... više

31.000€ (142 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA U BEZDANU!

Bezdan, Okolina, Sombor

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,... više

66.950€ (369 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

KUĆA, TELEČKA, PORODIČNA!!

Telečka, Okolina, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se... više

46.000€ (345 €/m²)

  • 133m²
  • .sprat

ODLIČNA PRILIKA KUĆA ŠIRI CENTAR! BEZ ULAGANJA!

Centar, Sombor

KUĆA!!!! Prodaje se izuzetna kuća od 99m² na placu od 4 ara, smeštena u širem centru, u mirnoj ulici, na idealnoj lokaciji blizu svih bitnih... više

124.900€ (1 261 €/m²)

  • 99m²
  • .sprat

KUĆA SA DVA STANA

Centar, Sombor

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo... više

87.600€ (421 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje

STROGI CENTAR, RENOVIRAN STAN

Centar, Sombor

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom... više

84.900€ (1 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

STAN! CENTAR!

Centar, Sombor

STAN! CENTAR, Vojvođanska ulica, prodaje se dvosoban stan veličine 56m2 na 5.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog... više

57.500€ (1 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 5/5 spratova

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Kljajićevo, Okolina, Sombor

Prodaje se poljoprivredno zemljište na katastarskoj opštini Kljajićevo, veličine 21.638m2 uknjiženo kao njiva 3,4 i 5 klase. više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STAN U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik,... više

105.000€ (1 071 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 3/3 spratova

KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više

48.000€ (436 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

NOVIJA PORODIČNA KUĆA U PRIGREVICI

Prigrevica, Okolina, Apatin

KUĆA U lepoj ulici Prigrevice se prodaje porodična kuča od 155m2 na parceli od 668m2. Kuća je novije gradnje, lepo održavana, sagrađena u tri... više

65.000€ (419 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

STAN!! PRIZEMLJE, SAVRŠEN ZA NOVU PORODIČNU PRIČU!!!

Selenča, Sombor

STAN! Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 77m2,smešten na visokom prizemlju stambene zgrade.Stan poseduje i sopstveni podrum,što... više

72.100€ (936 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • Prizemlje

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih... više

63.000€ (1 067 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

NJIVA 2.KLASE

Rokovci, Sombor

NJIVA 2.KLASE! ROKOVCI, udaljeno od vode cca 50m, na prodaju su dve njive 2.klase ukupne veličine 11.135m2. Prva je veličine 6.306m2, dimenzija... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SALAŠ I NJIVA! RANČEVO!

Rančevo, Okolina, Sombor

SALAŠ I NJIVA! Rančevo naselje! Na placu od 4778m2 širokog fronta, nalazi se Kuća od mešanog materijala, 131m2 površine, uvučena sa ulice koja... više

20.000€ (152 €/m²)

  • 131m²
  • .sprat

ODLIČNA PRILIKA-MIRAN KRAJ!!

Gornja Varoš, Sombor

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju dvorišna kuća/stan na Apatinskom putu, ukupne površine 65 m², uz dodatnih 41 m² pomoćnog objekta, idealan za porodični... više

41.200€ (633 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

KUĆA, ŠIKARA!!

Šikara, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća površine 113m² na prostranom placu od 9 ari, smeštena u mirnom i uređenom delu naselja Šikara. Kuća je kvalitetno... više

133.900€ (1 184 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

KUĆA SA DVA LOKALA

Josićko naselje, Sombor

Na dobroj lokaciji se prodaje nekretnina od 282m2 na parceli od 351m2. Prednji deo kuće sa ulice ima dva lokala, svaki lokal ima svoj mokri... više

155.000€ (549 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat