Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

JEDINSTVENA NEKRETNINA U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

POSLOVNI PROSTOR I STANOVI! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat... više

450.000€ (682 €/m²)

  • 659m²
  • .sprat

KUĆA ZA POSLOVNI PROSTOR!

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela S.Miletić,porodična kuća koja koristi kao poslovni prostor,izlazi na dve ulice,ima kolski ulaz,stari deo kuće je za kompletnu... više

66.900€ (274 €/m²)

  • 244m²
  • .sprat

DVORIŠNI STAN

Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U blizini gradskog kupališta "Štrand", prodaje se dvorišni stan veličine 36m2. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,... više

27.000€ (750 €/m²)

  • soba
  • 36m²
  • Prizemlje

NOVA KUĆA, IDEALNA ZA PORODICU!!!

Goge, Sombor

U lepo uređenom delu grada se prodaje nova kuća od 159m2 na placu od 7,5 ari. Kuća je izuzetno funkcionalna, poseduje tri komforne spavaće sobe,... više

145.000€ (911 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

KOMPLETNO OPREMLJENA ZA ŽIVOT

Rokovci, Sombor

KUĆA! Rokovci,201m2,stambenog,uknjiženog prostora,prizemna kuća od čvrstog materijala,opasana fasadnom ciglom,drvena stolarija,keramika,etažno... više

85.000€ (422 €/m²)

  • 201m²
  • .sprat

KUĆA NA SPRAT- RENOVIRANA-APATIN!!!

Centar, Apatin

SPUŠTENA CENA!!! KUĆA!! APATIN. Prodaje se spratna porodična kuća površine 144 m² (svaka etaža po 72 m²), na placu od 5 ari, sa potkrovljem,... više

110.000€ (1 527 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat

STANIŠIĆ, PORODIČNA KUĆA!

Stanišić, Okolina, Sombor

U Stanišiću se prodaje relativno nova kuća na stprat od ukupne površine sa pomoćnim prostorijama 241m2 na parceli od 825m2. Kuća poseduje 5... više

110.000€ (456 €/m²)

  • 241m²
  • 1.sprat

KUĆA! KULA!

Kula

Na prodaju je prelepa kuća čvrste gradnje u mirnom delu Gornjeg Grada u Kuli, građena od kvalitetne cigle koja osigurava dugotrajnost i udobnost.... više

72.100€ (198 €/m²)

  • 364m²
  • .sprat

PRELEPO RENOVIRAN STAN NA GLAVNOJ ULICI

Centar, Sombor

STAN Prodaje se trosoban stan od 91m2 u pešačkoj zoni na prvom spratu. Stan je izuzetno lepo renoviran i čine ga predsoblje, velik i osunčan... više

103.000€ (1 131 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 1.sprat

STAN-TROSOBAN-1 SPRAT-SOMBOR

Centar, Sombor

STAN!! NOVOGRADNJA!! Na vrhunskoj lokaciji,na samo 5 minuta od pešačke zone,prodaje se komforan i svetao stan od 89m2 na prvom spratu.Stan... više

141.200€ (1 586 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 1/1 spratova

KUĆA! CENTRALA

Okolina, Sombor

KUĆA! CENTRALA, na početku ulice, prodaje se porodična kuća ukupne veličine 378m2 na velikom prostranom placu od 48a. Sastoji se iz 3 etaže,... više

200.000€ (529 €/m²)

  • 378m²
  • .sprat

KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana i očuvana kuća na sprat u mirnom delu Kljajićeva, idealna za porodični život! Površina kuće 137m2,površina placa... više

45.000€ (328 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

EXTRA LOKACIJA! EXTRA KUĆA!!

Mlake, Sombor

KUĆA! Mlake-Venac,prizemna novija kuća,zidana krajem devedestih,prvi put useljena 2002/2003.god,čvrste gradnje,funkcionalna,BEZ ULAGANJA! Uz... više

160.000€ (1 927 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

KUĆA NA GLAVNOM PUTU!!!

Crvenka, Okolina, Kula

Na prodaju je kuća u Crvenki, smeštena na glavnom putu, što joj omogućava odličnu dostupnost svim sadržajima. Ova d kuća se sastoji od dva sprata... više

77.000€ (427 €/m²)

  • 180m²
  • /1 spratova

LOKAL

Selenča, Sombor

Prodaje se lokal sa poslovnim prostorom u prizemlju od 21m2 sa magacinskim prostorom u podrumu od 14m2 , mokri čvor. Ispred lokala je parking... više

27.500€ (785 €/m²)

  • 35m²
  • Prizemlje

KUĆA SA POTENCIJALOM

Goge, Sombor

U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem... više

87.000€ (701 €/m²)

  • 124m²
  • 1/1 spratova

STAN U CENTRU GRADA

Gornja Varoš, Sombor

Prodaje se trosoban stan nadomak centra grada. Stan ima 74m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Zgrada je novije... više

74.000€ (1 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 4/4 spratova

LEPA KUCA! SPRATNICA! PO EXTRA CENI!

Okolina, Sombor

Na prodaju je prelepa kuća na sprat, smeštena na Gakovackom putu u Somboru, površine 66 m², na placu od oko 9 ari. Ova kuća zaista odiše toplinom... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • .sprat