Za upit novogradnja stanovi Nis pronađeno 268 oglasa

Na prodaju četvorosoban stan – luksuzna novogradnja, Crveni pevac (blizina F

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

195.800€ (2 225 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 1/6 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 80 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja četvorosobnog stana 91m² – luksuzna novogradnja u centru Niša na O

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi... više

200.000€ (2 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • 4/7 spratova

Moderan dvosoban stan u Panteleju – novogradnja, podno grejanje, parking

Pantelej, Niš

Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se... više

118.000€ (2 950 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele,... više

172.648€ (1 709 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan u novogradnji – Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Moderan dvosoban stan površine 48m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji Palilula Stan je useljiv juna 2026 godine. funkcionalnog... više

113.000€ (2 354 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

206.900€ (2 523 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 3/7 spratova

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

184.550€ (2 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 1/7 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Useljiv, dvosoban stan u novogradnji u Duvaništu, 53m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je... više

113.000€ (2 132 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 4/4 spratova