Za upit Novi Sad Sajam stan 10000 pronađeno 92 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101965 CENA: 110.000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju dupleks stan na dobroj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

110.000€ (1 929 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Sajam, Rumenačka, 2.5, 58m2, 155000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma... više

155.000€ (2 672 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 48m2, 139200EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

139.200€ (2 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 144710EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled... više

144.710€ (2 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 146102EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129902, V/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* - 50,38 m2, u izgradnji. Savrsen raspored i pozicija stana. Povrat PDV.... više

146.102€ (2 922 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101444 - CENA stana 130.000 + 3% agencijske provizije. Prodaje se dvoiposoban stan u blizini Sajma, ali i Bulevara Oslobodjenja.... više

130.000€ (3 023 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 122500€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097970 -CENA 122500 e+3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan u blizini Sajma. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi... više

122.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 8/9 spratova

Novi Sad, Sajam, Dr Đorđa Joanovića, 2.5, 65m2, 170500EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 131784, VIII/, klima, lift, terasa, garaza, podrum. Prodaje se lep svetao dvoiposoban stan 65m2 u blizini Sajma i Nove Detelinare.... više

170.500€ (2 623 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 8.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bačka, 4.5, 70m2, 104000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 120457, PSUT/III, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan u neposrednoj... više

104.000€ (1 485 €/m²)

  • 5 soba
  • 70m²

Novi Sad, Sajam, Mičurinova, 3.0, 54m2, 155000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Micurinovoj... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 142490€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102602 CENA 142.490 e + agencijska provizija od 3%. U ponudi imamo uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini... više

142.490€ (2 456 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova