Za upit Novi Sad Sajam stan 10000 pronađeno 92 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Sajam, Novi Sad

SAJAM, RENOVIRAN TROSOBAN STAN, UKNJIŽEN, KVALITET, Agencijska oznaka 1102109. Prodaje se trosoban stan u kvalitetnoj zgradi u blizini Betanije.... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/6 spratova

Moderan Dvoiposoban stan 59 m² Banatić | Kompletno renoviran | Terasa | UKNJI

Banatić, Novi Sad

U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice,... više

147.900€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101368. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. U cenu je takođe uračunat i ugradni nameštaj. Uknjižen 1/1. Prednost... više

160.000€ (3 265 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Sajam - Uknjižen troiposoban stan ID#1001179

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Futoška. Nov, troiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu Vojvođanka. Nadomak Kliničkog centra, a u... više

220.830€ (3 295 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148000€

-, Novi Sad

Kvalitetna zgrada, Lepa i mirna lokacija, okružena zelenilom, Dvosoban, 51m2, Bulevar. Agencijska oznaka stana 1102512. Cena stana 148.000eu... više

148.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 12/14 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kompleks Sajam , 3.0, 69m2, 215000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajica ,kompleksu... više

215.000€ (3 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Sajam, Toplice Milana, 3.5, 87m2, 185000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom... više

185.000€ (2 126 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Pariske komune, 2.5, 59m2, 140000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m²... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 3.0, 76m2, 208147EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLICNA POZICIJA. Povrat PDV.... više

208.147€ (2 738 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 4/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Sajam, Rumenačka, 4.0, 99m2, 205000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 124184, III/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan cetverosoban stan u blizini Master centra Sajam... više

205.000€ (2 070 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova