Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje... više

161.750€ (2 527 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/7 spratova

Jednoiposoban stan u Durlanu, III sprat, TA

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan, površine 50m2. Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

73.000€ (1 460 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju lokal u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 13,28m2. Nalazi se u samom centru grada, u novom podzemnom prolazu. Lokal nema mokri čvor. Odličan je za razne vrste... više

46.400€ (3 569 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

Dva spojena trosobna stana, na drugom spratu, lift, 155 m2, Palilula

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva... više

372.000€ (2 400 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/5 spratova

Kuća, Palilula, 135m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže... više

185.600€ (1 374 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja, Pantelej. 2.0 stan

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban,... više

93.680€ (1 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova

LUX dvoiposoban stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život... više

124.650€ (2 444 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

2.5 Stan , Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata.... više

90.730€ (1 649 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac površine 2028 m2, vikend naselje Gornji Matejevac

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju u Gornjem Matejevcu. Odlična lokacija za porodično stanovanje u prelepom prirodnom ambijentu... više

63.500€ (31 €/m²)

  • 2028m²

Poslovni Prostor, 64m2, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor kod Železničke stanice. Nalazi se na dobroj lokaciji, odličan za obavljenje različitih uslužnih delatnosti. Poslovni... više

103.000€ (1 609 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Lokal u centru, TC Ambasador, prizemlje, 31 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji... više

66.000€ (2 129 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Stan, Knjaževačka 53m2, prizemlje

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila,... više

123.750€ (2 334 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje