Za upit Nis nekretnine pronađeno 1302 oglasa

Kuća namenjena izdavanju i ugostiteljstvu u Banji Topilo

Vele polje, Crveni krst, Niš

Prodaje se Kuća, koja je adaptirana kao restoran a u dvorištu ima opremljene apartmane za izdavanje u Banji Topilo. Kuća se nalazi na parceli... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Kuća 145m2, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju 145m2, strukture P+I na placu površine 350m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura:... više

84.531€ (1 921 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

184.550€ (2 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 1/7 spratova

Odličan 3.0 stan - Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 5. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

161.900€ (2 049 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 5/9 spratova

Magacinski prostor, garaža, 112m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan, višenamenski magacinsko-poslovni prostor u naselju Čalije. Objekat je novije gradnje, uknjižene površine 102m2,... više

65.000€ (580 €/m²)

  • 112m²
  • Prizemlje

Ekluzivna kuća 360m2, nemački standard, Novo Selo

Novo selo, Palilula, Niš

Prodaje se prelepa kuća 360m2, visokog kvaliteta, skoro poput vile, u Novom Selu, građena s posebnom pažnjom na kvalitet i udobnost. Kuća se... više

412.400€ (1 145 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište u Donjoj Trnavi, 36 ari

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Donjoj Trnavi, 36 ari. Parcela se nalazi na ravnom terenu, nedaleko od glavnog puta i na 150 m od reke... više

4.000€ (1 €/m²)

  • 3600m²

Odličan trosoban stan u kući 97m2, prvi sprat, Palilula, blizu škole Kole Ra

Tutinović podrum, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj... više

123.600€ (1 274 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

113.070€ (1 766 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju – Trosoban namešten stan, Dragiše Cvetkovića – Niš

Crveni pevac, Medijana, Niš

Prodaje se prostran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – ulica Dragiše Cvetkovića. Stan se nalazi na 9. spratu zgrade... više

155.000€ (1 823 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 9/12 spratova