Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2083 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 217500€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaja 1102420 - Cena 217.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se komforan trosoban stan površine 75 m² na odličnoj lokaciji na... više

217.500€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/10 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 95000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102135 - CENA 95.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Adicama na dobroj lokaciji. Stan... više

95.000€ (2 209 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 1/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 108000€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica, nov, neuseljavan, JEDNOSOBAN, 31m2. Cena 112.000 +agencijska provizija 3% ! Agencijska oznaka stana 1102110, Novi Sad , Grbavica.... više

108.000€ (3 483 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 187500€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102191 - CENA 187500 + 3 posto agencijska provizija. Stan je na odličnoj lokaciji! Liman 2 blizu Promenad i Limanskog... više

187.500€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102134 - uknjižen dvosoban stan na Bulevaru Evrope. Stan je u potpunosti renoviran i prodaje se sa kuhinjom uračunatom u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Centar, Novi Sad

DVOSOBAN PENTHOUSE U SRCU NOVOG SADA - Agencijska oznaka 1102212 - CENA 180.000,00 € + 3% agencijske provizije. Oglašavamo na prodaju izuzetan... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 162000€

Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102022 CENA 162.000e + 3% agencijska provizija. SA KOMPLET NAMEŠTAJEM. POTPUNO RENOVIRAN, zamenjene sve instalacije. Na prodaju... više

162.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 55000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101779 CENA 55.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Uknjižena... više

55.000€ (2 619 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/1 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 86410€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101583 - CENA stana 86.410 e + 3 % agencijske provizije. Prodaje se nameštena garsonjera na Novoj Detelinari u blizini Sajma.... više

86.410€ (3 456 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 4/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 132804€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100695 - CENA 128.060 sa PDV-om + agencijska oznaka od 3%. Prodaje se UKNJIŽEN dvosoban stan u izgradnji sa PDV-om, na Telepu,... više

132.804€ (2 825 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova