Za upit nekretnine Nis pronađeno 1298 oglasa

Građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije 1614 m2

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije, 1614 m2, 42000e. Nalazi se u blizini asfaltnog puta i priključaka na infrastrukturne... više

42.000€ (26 €/m²)

  • 1614m²

Prodaje se parcela 1ha i 12ari , u blizi Čamurliskog puta

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela velike površine 11232m2, nalazi se u blizini Čamurliskog puta. Sa svih strana parcela ima prilazne puteve pa je moguće raditi... više

105.000€ (9 €/m²)

  • 11232m²

Plac, površine 5855m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 5855m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u neposrednoj blizini druge česme i asvaltnog puta,... više

66.500€ (11 €/m²)

  • 5855m²

Lokal, Novi Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu površine 8m2. Lokal se može koristiti za servisiranje, trgovinu, kancelariju ili agenciju. Izdat... više

24.000€ (3 000 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Lokal u TC Kalča, II sprat, 24 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili... više

39.500€ (1 645 €/m²)

  • 24m²
  • 2/2 spratova

Plac, Malčanska petlja

Malča, Pantelej, Niš

Prodajemo plac u Malči u neposrednoj blizini Malčanske petlje. Plac nije do glavnog puta, ali postoji prilaz kojim se dolazi do istog. Ukupna... više

39.799€ (17 €/m²)

  • 2268m²

Stan u kući u blizini Pravnog fakulteta sa dvorištem i garažom

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog... više

150.000€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

Fin plac za gradnju, 1615m2, Fazanerija, Podvinik

Fazanerija, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju Fazanerija na Podviniku. Ukupna površina placa je 1615m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište.... više

41.500€ (25 €/m²)

  • 1615m²

Dve kuce i dva lokala na istoj parceli - Durmitorska

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac, Građevinsko zemljište, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u naselju 9.Maj (Novo Selo). Plac se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini škole, u nasipanoj ulici, nešto manje... više

70.000€ (19 €/m²)

  • 3590m²

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 93.67 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

174.285€ (1 874 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/2 spratova