Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Tivat, Centar, , 0.5, 34m2, 136000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72028, II/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

136.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 2/4 spratova

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 80a, 120000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 57548, uknjizen, deljiv, plac. Postoji mogucnost kupovine manje ari.Gradski prevoz 105,105 L. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

120.000€ (15 €/m²)

  • 8000m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Kralja Milutina, 3.0, 73m2, 110000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

110.000€ (1 506 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/7 spratova

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan povrsine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne... više

230.000€ (1 982 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Zemun, Centar, Teodora Hercla, 4.0, 160m2, 320000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 58196, I/II, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen. Lux stan 140+20, svetao , prostran sa kaminom, kuhinja sa ugradnim elementima.... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 1/2 spratova

Grocka, Kaluđerica, Nemanjina , 7.0, 255m2, 210000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 68534, 3.9a, spratna, 3, telefon, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Kuca je idealna za porodicni zivot,... više

210.000€ (823 €/m²)

  • 255m²

Novi Sad, Centar, Jovana Subotića , 3.5, 148m2, 244200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odlican duplex u samom centru grada!... više

244.200€ (1 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Grocka, Kaluđerica, Braće Stamenković, 5.0, 280m2, 350000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 80372, 5a. Kuca se nalazi u Kaludjerici, 5 ari placa, pidrum, garaza, prizemlje, sprat, podkrovlje i u sklopu kuce lokal sto... više

350.000€ (1 250 €/m²)

  • 280m²

Novi Sad, Detelinara, Stevana Divnina Babe, 2.0, 47m2, 120000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 50371, II/IV, uknjizen. Komforan stan u mirnoj ulici. U blizini se nalazi skola, marketi, park, tereni za sportove. Vise informacija... više

120.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Budva, Sveti Stefan, Kuljace, 514a, 4500000EUR

Sveti Stefan, Budva

Agencijski ID: 68336, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. Plac se nalazi u mestu Kuljace 3 km od Svetog Stefana. Uradjen je detaljni... više

4.500.000€ (87 €/m²)

  • 51400m²

Čukarica, Sremčica, Moštanička, 165a, 265000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 72768, uknjizen, deljiv, njiva. Plac se nalazi na putu ka Ostruznici i Mostanici na 600m od glavne ulice u Sremcici. Pravougaonog... više

265.000€ (16 €/m²)

  • 16500m²

Palilula, Ovča, , 29a, 70000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 75885, deljiv, plac. Deljiv, ako bude uzimalo manje ari 2500 je po aru. Trenutno se vodi kao njiva, ali moze da se prebaci u... više

70.000€ (24 €/m²)

  • 2900m²