Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9989 oglasa

Novi Sad, Sajam, , 0.5, 31m2, 93810EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi:... više

93.810€ (3 026 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 2/6 spratova

Palilula, Borča, Bratstva i jedinstva, 1.5, 32m2, 75000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 117103, PR/VI, klima, terasa, parking, stambena zgrada. Stan u centru Borce, oko 300m od trznog centra. Jednoiposoban po strukturi... više

75.000€ (2 343 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²

Novi Sad, Telep, Vatroslava Jagića, 0.5, 25m2, 70000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116515, I/. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Telepu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

70.000€ (2 800 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 146102EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129902, V/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* - 50,38 m2, u izgradnji. Savrsen raspored i pozicija stana. Povrat PDV.... više

146.102€ (2 922 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Veternik, , 0.5, 25m2, 49500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116354, I/. Prodaje se garsonjera na prvom spratu u zgradi koja je u izgradnji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

49.500€ (1 980 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 5.0, 166m2, 499790EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 117001, VIII/VIII, lift, terasa, nov luks, garaza. *** PENTHOUSE *** Izuzetno lokacijski pozicioniran, veoma komforan 5.0 stan.... više

499.790€ (3 010 €/m²)

  • 5 soba
  • 166m²
  • 8/8 spratova

Zvezdara, Bulbulder, Živojina Žujovića, 5.0, 162m2, 516780EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 116933, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Uknjizen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila,... više

516.780€ (3 190 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Višnjica, Ramadanska, 3.0, 90m2, 385000EUR

Višnjica, Beograd

Agencijski ID: 115060, 18a, struja, bazen, klima, terasa(3), uknjizen, nov, novogradnja, parking, dvoriste/basta, montazna. Na prodaju plac... više

385.000€ (4 277 €/m²)

  • 90m²

Sopot, Drlupa, Sedmog jula, 2.5, 74m2, 103000EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 115126, 213a, pr, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, podrum, cela. Nudimo vam kucu ,sazidana 60... više

103.000€ (1 391 €/m²)

  • 74m²

Voždovac, Jove Ilića, , 4.0, 164m2, 580000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 116154, V/V, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Prelep duplex 164m2 u lepoj ulici na Vozdovcu. Uknjizen je na 123m2, a sa... više

580.000€ (3 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 164m²
  • 5/5 spratova

Stari grad, Atelje 212, Svetogorska, 4.5, 104m2, 380000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 115116, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, stambena zgrada.... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Sremska Mitrovica, Erdevik, , 2.0, 100m2, 40000EUR

Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 115410, 23a, vikendica. Prodajem vikendicu u Virojevci (Erdevik) u blizini Titovih lovista od 100m2 za 40.000 evra. Potrebno... više

40.000€ (400 €/m²)

  • 100m²