Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9989 oglasa

Rakovica, Petlovo brdo, Gočka, 21.0, 1150m2, 980000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116751, III/III, pomocni objekti(1), izlog, klima, francuski balkon, terasa(4), uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra,... više

980.000€ (852 €/m²)

  • 1150m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 0.5, 25m2, 100000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba... više

100.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 3.sprat

Rakovica, Centar, Viševačka, 1.5, 30m2, 72000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Stan uknjizen kao garsonjera,... više

72.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Čukarica, Železnik, Niška, 53a, 320000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 116554, uknjizen, njiva. Voda i struja do placa, informacija o lokaciji se ceka,nalazi se Stari Zeleznik Grabljak kod okretnice... više

320.000€ (60 €/m²)

  • 5300m²

Obrenovac, Piroman, Milutina Erakovica , 3.0, 94m2, 54000EUR

Piroman, Beograd

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

54.000€ (574 €/m²)

  • 94m²

Novi Sad, Centar, Pupinova palata, 2.0, 50m2, 247500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo,... više

247.500€ (4 950 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Zitni trg, 3.0, 72m2, 210000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117321, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se stan, 72m2, u centru. Lift, video nadzor. Ovaj trosoban... više

210.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Aranj Janoša, 3.0, 69m2, 149600EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116432, PR/V, uknjizen. Prodaje se trosoban stan u prizemlju zgrade na Adamovicevom naselju. Stan ima 2 spavace sobe, dnevni... više

149.600€ (2 168 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²

Obrenovac, Baljevac, Živkovićeva, 2.0, 90m2, 40000EUR

Baljevac, Beograd

Agencijski ID: 117267, 6a, struja, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, cela.... više

40.000€ (444 €/m²)

  • 90m²

Palilula, Višnjička Banja, Stojana Stoleta Aranđelovića, 3.0, 180m2, 162000

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 116376. Uknjizeno kao poslovni prostor bez posebne namene. Odlicna lokacija, na 29m od stanice 35, 202. Iz ulice Slanacki put... više

162.000€ (900 €/m²)

  • 180m²

Palilula, Karaburma, Patrisa Lumumbe, 2.0, 51m2, 165000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 116932, VPR/V, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. U prilici smo da ponudimo stan na Karaburmi , stan... više

165.000€ (3 235 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Savski venac, Senjak, Kaćanskog, 4.0, 78m2, 310000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 117133, I/II, klima, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum,... više

310.000€ (3 974 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova