Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9959 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN U NASELJU SUNNYVILLE SA GARAZOM

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

Prodajemo prelep, kompletno namesten stan na divnoj poziciji u naselju Sunnyville. Opremljen izuzetno kvalitetnim namestajem, vrlo pazljivo... više

255.000€ (3 445 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

ODLICAN SALONAC U CENTRU GRADA

Centar, Stari Grad, Beograd

Odlican stan na fantasticnoj lokacijii. Uknjizen na 76m2, mereno 84m2.Zgrada salonskog tipa, pristojno ocuvana. Stan je odlicno odrzavan, renovirano... više

420.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

PRODAJA, GARSONJERA KOD VOZDOVACKE CRKVE

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna garsonjera u samom centru Vozdovca , kod Vozdovacke crkve. Stan se nalazi u odrzavanoj zgradi sa obezbedjenim parkingom... više

85.000€ (4 047 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

EKSKLUZIVNA VILA NA OBALI MORA - HERCEG NOVI

Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi

Jedinstvena vila na obali mora, na samom Setalistu Pet Danica. Nekretnina raspolaze sa cetiri etaze, nalazi se izmedju hotela Plaza i Skvera,... više

3.500.000€ (4 268 €/m²)

  • 820m²

STAN VRACAR VRAČAR 83m2 , 2T+T , 250000e

VraČar, Vracar, Beograd

Prodaja stana Beograd, VRAČAR, VRAČAR - Čuburski park, Černiševskog, UKNJIŽEN, trosoban stan sa velikom terasom i 2 balkona, stambena zgrada... više

250.000€ (3 012 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

STAN CUKARICA CERAK 50m2 , T , 110000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Šavnička, NIJE UKNJIŽEN dvosoban stan bez ulaganja sa terasom, novija gradnja, visoko prizemlje,... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PALILULA KARABURMA 71m2 , 149000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odličnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko želi da napravi... više

149.000€ (2 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 104m2 , 130000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

LOKAL SA IZLOGOM. ULAZ SA ULICE.PODOVI U CELOM LOKALU SU OBLOZENI PLOCICAMA, DVA MOKRA CVORA. CETIRI PARKING MESTA, SA PRAVOM KORISCENJA. uknjizen... više

130.000€ (1 250 €/m²)

  • 104m²

SURCIN RADIOFAR 3000m2 , 300000e

Radiofar, Surcin, Beograd

Prodajemo uknjiženi idealni deo parcele (2/3) u naselju Radiofar. Parcela je na odličnoj poziciji, sa izlaskom na asfaltnu ulicu - Milana Konjovića.... više

300.000€ (100 €/m²)

  • 3000m²

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića, 5.0, 163m2, 4/4, Lux

Konjarnik, Beograd

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića 5.0, 163m2, 4/4, CG (kompletno namešten) Prodaje se svetao kompletno namešten stan, zgrada... više

370.000€ (2 269 €/m²)

  • 5 soba
  • 163m²
  • 4/4 spratova

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj zoni3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe, lift, pešačka zona Na prodaju... više

409.000€ (5 602 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Vrnjačka banja - Vila sa restoranom i smeštajem na odličnoj lokaciji 1200m2

Širi Centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam izuzetnu vilu sa bogatim sadržajem i velikim investicionim potencijalom. Vila se sastoji od prizemlja, tri sprata (ukupne... više

1.590.000€ (1 325 €/m²)

  • 1200m²